top of page
belfast-emergency-locksmith-services.png

СЛЮСАР

Місто : Bolesławiec

Робота для : Чоловіків

Оплата : 20 - 24  зл/год нетто

Житло : 300 зл.

Доїзд : надаємо службове авто, компенсовуємо витрати на паливо

Графік роботи : 8-10 годин. 5 днів/тиждень (можливість працювати в Сб). Денна зміна. 

Досвід : досвід роботи слюсарем - не обов'язковий. Основне вміння працювати  з електроінструментом, болгаркою. Зачистка та шліфування металу.

Суть роботи : обробка металоконструкцій (збірка, зварювання, розмітка, різання, обпилювання, згинання, свердління, клепка, шліфування), контроль якості.

Заявка на безкоштовну вакансію

Робота слюсарем у Польщі досить популярна серед українських спеціалістів. Через велику різницю у зарплаті, українці вважають за краще переїжджати до Польщі у пошуках гідної оплати їхньої праці. Економіка Польщі розвивається. З кожним роком дедалі більше підприємств та компаній, які дуже зацікавлені у нових працівниках. Адже саме працівники є головним елементом у досягненні успіху будь-якої компанії.

Якщо у вас є свідоцтво про здобуття спеціальності слюсаря і ви налаштовані рішуче змінити своє життя на краще, тоді сміливо залишайте заявку і ми почнемо співпрацювати прямо зараз! Адже наше завдання, працевлаштувати вас у найкращі компанії, які мають хорошу репутацію та дбайливо ставляться до робітників.

Які вимоги для роботи в Польщі слюсарем

 

Дуже часто, люди, які хочуть переїхати до Польщі, задаються питанням – чи можливо взагалі переїхати до Польщі без знання польської мови. І ось вам відразу відповідь – так, можливо! Тут слід чітко розуміти, на яку посаду ви претендуєте. Якщо ви хочете отримати роботу слюсар у Польщі, то можете не переживати, адже всі робочі спеціальності не вимагають знання польської мови. Через брак співробітників, роботодавці намагаються хоч якось закрити вакансії, і найчастіше віддають перевагам саме українцям. Адже крім того, що мови схожі, то ще й менталітет у цих двох народів дуже схожий.

Як тільки ви почнете працювати в Польщі, ви зможете на місці отримати польську мову і в майбутньому у вас з'явиться можливість претендувати на хороші вакансії у престижних міжнародних корпораціях та фірмах. На хвилиночку тут вже йтиметься про заробіток, який істотно відрізняється від заробітку офісних працівників в Україні. Почати свою кар'єру у Польщі можна вже зараз разом із нами. Ми точно знаємо, що Вам потрібно.

Як відбувається процес працевлаштування на роботу слюсаря в Польщі

Процес працевлаштування досить простий. Спочатку зі списку обирається вакансія слюсаря у Польщі, яка підходять вам найбільше. Після цього ми разом відправляємо заздалегідь підготовлене резюме обраним компаніям та чекаємо на відповідь. Зазвичай чекати відповідь від компанії потрібно не довго, вони швидко реагують та дають зворотний зв'язок. Після обопільної згоди починається підготовка до переїзду, а саме збір документів. Наші менеджери допоможуть зібрати всі необхідні папери, оформити візу та отримати запрошення від роботодавця. Якщо у вас є біометричний паспорт, ви можете поїхати відразу по ньому без збору документів для отримання візи.

Переваги слюсар робота в Польщі:

  • Високі заробітні плати.

  • Можливість кар'єрного росту.

  • Нові знайомства у новій країні.

  • Можливість вивчення нових мов та нової культури.

  • Великий вибір спеціальностей для роботи.

  • Можливе проходження стажувань у великих підприємствах з метою отримання досвіду

Тож, якщо вам потрібна в Польщі робота для чоловіків, зокрема робота електрика Польща, зверніться за допомогою до нас, щоб мінімізувати ризики.

bottom of page