top of page
shutterstock_307227005.jpg

Контроль якості

Місто : Polkowice ( 100 км. до Wrocław)

Робота для : Чоловіків та жінок

Оплата : 16 -  зл/год нетто 

Житло :  12 зл/ добу (знімається з заробітної плати). Доплата за власне житло 1,50 зл. за годину

Графік роботи :  8-10 годин. 5 днів на тиждень. Денна зміна ( зі знанням польської), денна/нічна (без знання польської)

Досвід :  Швидкість, старанність, відповідальність. Польська на рівні розуміння.

Суть роботи : робота на автомобільному заводі. Обслуговування виробничого обладнання, монтаж дрібних частин до кліматизації авто (до 6 кг.), контроль якості деталей.

Заявка на безкоштовну вакансію

 

Серед європейських країн найпопулярнішою у плані працевлаштування для українців стала Польща. Вперше їдете до Польщі на роботу, але не знаєте, куди влаштуватися? Зверніть увагу на прості вакансії, які не потребують спеціальної підготовки. Одним із таких варіантів є робота пакувальником: проста спеціальність, яка ідеально підходить тим, хто тільки починає освоювати можливості заробітку за кордоном.

Чим займаються пакувальники?

Основне завдання пакувальника – забезпечити цілісність та збереження товару на шляху від заводу до споживача за допомогою якісної певної упаковки: дерев'яні скриньки, вакуумні пакети, паперова обгортка тощо. При цьому спеціалізація заводу не відіграє ніякої ролі. Робота в Польщі пакувальником передбачає зайнятість як у продуктових цехах, так і на підприємствах, які займаються виготовленням промислових, медичних, дитячих та інших товарів.


Окрім безпосереднього пакування продукції, до обов'язків пакувальника входить контроль за кількістю та якістю витратного пакувального матеріалу, маркування товару, наклейка етикеток, іноді оформлення супутніх документів. Хоча коло обов'язків залежить від внутрішніх правил підприємства.

Пакувальник продукції: плюси та мінуси роботи

Пакувальник у Польщі – це робота, яка відрізняється доступністю та універсальністю для багатьох потенційних працівників. Працювати пакувальником можуть і чоловіки, і жінки. Головне – бути уважним, посидючим, мати розвинену моторику рук і гарну пам'ять, а решту навичок усі працівники отримують під час роботи.


Починаючи пошук роботи, майбутні пакувальники повинні пам'ятати, що ця робота, як і будь-яка інша, має ряд переваг і недоліків. Отже, серед переваг можна назвати:

  • Швидкий старт у професії: вакансія не передбачає наявності спеціальної освіти чи будь-яких кваліфікаційних вимог.

  • Погодинна оплата дає можливість працівникові самостійно впливати на рівень оплати.

До недоліків професії слід зарахувати:

  • Рутинність та одноманітність заняття.

  • Насичений графік. Найчастіше графік роботи пакувальника передбачає 12-годинний робочий день з одним вихідним на тиждень, а іноді – і з нічними змінами.

  • Робота потребує витривалості. Як правило, пакувальники більшу частину свого робочого дня проводять на ногах. Приплюсуйте сюди необхідність високої концентрації та уваги протягом усієї зміни.

Де шукати роботу?

Вивчили плюси та мінуси професії, але все ж таки зупинили вибір на ній? І тепер запитуєте, як шукати роботу? Вакансії пакувальник можна знайти як на сайтах виробників, так і спеціалізованих ресурсах з працевлаштування в Польщі.


Наш сайт – надійний інформаційний помічник у пошуку роботи. Окрім вакансій пакувальників, тут знайдеться робота в Польщі для сімейної пари, а для тих, хто виїжджає поодинці, легко можна підібрати посаду прибирача.


Зв'яжіться з нашими менеджерами та ми підберемо для вас ідеальну вакансію!

bottom of page