top of page
зварювальник.jpg

МОНТАЖНИК ДРОТІВ/КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Місто : Opalenica( 170 км. до Wrocław)

Робота для : Жінок

Оплата : перший міс. 16,50 -зл/год нетто, другий міс. 17 - зл/год нетто

Житло :  200 зл/ міс (знімається з заробітної плати). Якщо працівник орендує житло самостійно - відшкодовуємо 1,5 зл./ год.

Графік роботи :  8 годин, 5-6 днів на тиждень. Денна зміна і нічна зміна

Досвід :  Комунікативна польська мова.

Суть роботи : монтаж дротів, контроль якості, прибирання робочого місця, розпаковка/сортування.

Заявка на безкоштовну вакансію

 

Дуже багато українців наразі або вже перебувають у Польщі, або розглядають можливість виїзду до цієї країни. Гостро постає питання роботи, але хочемо вас заспокоїти: в країні завжди багато роботи для бажаючи, в тому числі наявна робота для жінок та сімейних пар у Польщі Одна з цікавих вакансій – виробництво косметичних аксесуарів.

 

Переваги роботи в Польщі на косметичному виробництві

 

Робота в Польщі на виробництві косметики має чимало переваг. В цій країні сучасні виробництва, тож робітники працюватимуть в умовах дотримання санітарних норм та із використанням сучасних технологій. Це прекрасна нагода збагатити свій досвід та вдосконалити навички. Робота підходить як для чоловіків, так і для жінок, а також сімейних пар. Роботодавці зазвичай заохочують родини до співпраці, адже це є додатковим стимулом для відповідального виконання трудових обов’язків.

 

Так само роботодавець добре розуміє, що для гідного виконання роботи потрібен комфортний відпочинок та якісний сон. Робітникам надається житло, сума за оренду якого утримується з заробітної плати. Це порівняно не значна і посильна сума, натомість працівники отримують змогу з комфортом проживати на доступній відстані від роботи. В житлових приміщеннях є все необхідне задля проживання, підтримання кліматичних умов, готування їжі. Найбільшою перевагою є те, що отримуючи вакансію із наших джерел, ви виключаєте жодну можливість шахрайства або не відповідального виконання роботодавцем своїх обов’язків щодо працівників.

 

Вакансії на виробництво косметики та косметичних аксесуарів

Задля виконання роботи не потрібна спеціальна освіта або досвід роботи. Треба лише знати польську мову на комунікативному рівні. І чоловіки, і жінки зможуть справлятися із трудовими обов’язками, а це обслуговування виробничих машин (не потребує великої фізичної сили), здійснення контролю за якістю виробленого товару, його пакування.

 

Серед особистих якостей, які вітає роботодавець, уважність, адже робота пов’язана із рутиною, здатність якісно то довго виконувати одноманітні дії. Відповідальне ставлення до обладнання і виконання всіх операцій також є обов’язковим. Робітники на виробництві завжди мають бути добре ознайомленими і ретельно дотримуватись техніки безпеки. Великою перевагою є вміння ефективно працювати в колективі, адже робота виконується поопераційно. Якщо ви маєте відповідні якості та хочете спробувати виробництво косметики, робота чекає на вас!

 

Зазвичай роботу на  косметичній фірмі в Польщі, вакансії на виробництві цього напрямку шукають переважно жінки. Але ще раз підкреслимо: чоловіки так само прекрасно можуть виконувати обов’язки, а в деяких випадках навість краще. Все залежить від вашого бажання працювати та розвиватися, адже ані досвід роботи, ані конкретна освіта не потрібні!

 

Якщо ви шукаєте роботу у виробничому секторі, розгляньте й інші вакансії на виробництві, наприклад, на виробництві іграшок в Польщі та в інших галузях.

bottom of page