top of page

Чи потрібна медична страховка при виїзді на роботу у Польщу


При переїзді до Польщі дуже важливо зібрати весь пакет документів. Не забувайте, що Польща, як і всі інші Європейські країни, дуже категорична у дотриманні законодавчої бази. І будь-яке відхилення від закону може призвести до санкцій, аж до депортації з країни та заборони на в'їзд у найближчі роки. Щоб не допустити такої ситуації, ми разом з вами проходимо весь шлях збору документації, а також на зв'язку з вами протягом усього перебування на території Польщі.


Перше, що ми чуємо вид майбутніх робітників – чи потрібна страховка для роботи за кордоном по безвізу? Звичайно, так!


Медичне страхування для виїзду за кордон на роботу


За останні роки Польща стала однією з найбільш відвідуваних громадян України країн Європи для заробітку. Тут усі офіційно влаштовані працівники можуть отримати медичну допомогу у державних та приватних клініках, але за відсутності страховки сплатити послуги лікарів доведеться із власних коштів відповідно до тарифів медустанови. Крім того, частина медикаментів видається в аптеках за рецептом, а для цього необхідно з'явитися на консультацію спеціаліста, яка також є платною. Наявність полісу гарантує оплату лікувальних маніпуляцій та ліків страховою компанією у рамках обраної програми страхування.


При переїзді до Польщі для заробітку насамперед потрібно оформити візу (якщо немає біометричного паспорта, який дає право перетинати кордон без оформлення додаткової візи). У свою чергу, медичне страхування є однією з обов'язкових вимог для оформлення візи до Польщі. При подачі заявки до консульства наявність поліса та його вид суворо перевіряються. Проконтролювати наявність документа можуть митні органи та уповноважені служби вже на території Польщі. Якщо відсутність робочої страховки або факт оформлення з порушенням вимог закону буде виявлено після перетину кордону, працівник може оштрафувати або застосувати інші санкції. Згодом через це можуть виникнути проблеми з виїздом до інших європейських країн. Саме тому ми завжди перевіряємо весь пакет документів, перш ніж передати все вам. Адже для нас у пріоритеті ваша безпека та комфорт при переїзді в іншу країну для працевлаштування.


Найчастіше у договорі страхування передбачені обов'язкові виплати під час надання різної категорії допомоги. Наприклад, деякі страхові компанії в договорах вказують, що можуть бути покриті такі ситуації як:

  • хвороба або травма, що виникла на території Польщі безпосередньо у робочий час;

  • невідкладна медична допомога за екстрених ситуацій (часто дописують конкретну ситуацію);

  • стаціонарне обслуговування при серйозному захворюванні;

  • транспортування до стаціонару.

Страховка в Польщу може покривати інші ризики, все залежить від умов прописаних у договорі. Власне тому ми ретельно перевіряємо умови та працюємо лише з перевіреними організаціями, які вже кілька років допомагають нам у цій справі!

Як медична страховка в Польщі оформляється та яка її ціна?


Оскільки мета візиту до Польщі це офіційне працевлаштування, то відбувається робоча страховка. Ціна полісу не фіксована. Вартість страховки медична за кордон Польща для роботи залежить від тарифів обраної страхової компанії, віку застрахованої особи, переліку ризиків, що покриває страховка для поїздки до Польщі, суми покриття та строку дії.


Під час нашої з вами спільної роботи, при підборі вакансії та всього процесу працевлаштування на роботу в Польщі без посередників, ми скажемо вам яку страховку вибрати для роботи в Польщі, а також які документи потрібно для роботи в Польщі.


31 перегляд

Comments


bottom of page