top of page

Можливий кар'єрний ріст у Польщі для іноземцівПольща завжди була відкритою для іноземців. Цю країну обирали як стартовий майданчик для життя в Європейському Союзі громадяни багатьох країн, які наразі не є членами ЄС. Умови працевлаштування іноземців в Польщі сприяли тому, що кількість трудових мігрантів щорічно зростала. Але в поточному році вона стала ще набагато більшою зі зрозумілих усім причин.


Польща не залишилась осторонь в першу чергу українців, яким працевлаштуватися в країні стало значно простіше навіть не отримуючи статусу біженця. І це не просто слова, коли українцям надаються лише найпростіші вакансії. Сьогодні кар’єра в Польщі для українців є цілком реальною, відкривається багато нових можливостей, а головним залишається одне – бажання сумлінно працювати.


Втім, більш лояльним став новий закон і для громадян інших країн, які шукають кращого життя у Польщі. Зміни в законі що до працевлаштування для іноземців експерти оцінюють як цілком позитивні.


Наразі в Польщі є дефіцит багатьох категорій працівників. Є галузі, які визначено як стратегічні, потрапити на роботу на такі підприємства ще простіше. Привабливим є і той факт, що задля роботи не обов’язковий досвід. Багато вакансій передбачають щоденне виконання одноманітних дій, отже старанні працівники навіть без досвіду швидко можуть зробити свою кар’єру у Польщі.
Кар’єрне зростання і що для нього потрібне


По-перше, треба визначитись, як потрапити на роботу в Польщі. Якщо у вас немає прямих контактів перевірених роботодавців, то краще не діяти самостійно. Але і до посередників звертатися не радимо, бо вони не несуть відповідальності за успішне рішення питання працевлаштування. Тож, потрібна спеціальна агенція, яка працює у прямому контакті з роботодавцями.


Звертаючись до Flambir, ви отримуєте реальні вакансії, повний супровід, офіційне оформлення запрошень та карт побуту. Також наші працівники допомагають з виїздом та контролюють умови проживання. Працевлаштування через нас – це гарантія отримання вчасної зарплатні та гідних умов праці та життя в Польщі.


По-друге, для кар’єрного зростання, окрім правильної вакансії, яку вам допоможе підібрати фахівець, потрібне ваше бажання працювати. Наразі в Польщі багато різноманітних вакансій. Робота зазвичай монотонна і одноманітна. Отже, потрібні відповідальність, сумлінність, швидкість набування досвіду. Якщо ви саме такий працівник, вас гарантовано будуть просувати кар’єрними сходинками. З прицілом на це можна і заздалегідь обирати вакансію. Наприклад, кар’єра на заводах в Польщі починається з простого робочого, але в термін до 2 місяців можна стати керуючим зміни, якщо вам притаманні необхідні якості.


Багато вакансій сьогодні Польща створює саме для жінок, враховуючи відповідні світові причини пересування громадян інших країн. Але це не значить, що кар’єра в Польщі для чоловіків неможлива. Не вистачає працівників багатьох суто чоловічих професій. Країна завжди сприяє возз’єднанню родин, кар’єрі для сімейних пар. Актуальні вакансії в Польщі завжди в наявності на нашому сайті. Звертайтеся з будь-яким запитанням!

23 перегляди

Comments


bottom of page