top of page

Відмінені обмеження Covid-19 у Польщі в 2022 році


Через військові події в Україні та напруження на українсько-польських кордонах, польський уряд скасував одне з обмежень карантину при переїзді з України до Польщі. Тепер у вас не вимагатимуть негативний тест на коронавірус, при перетині кордону. Таким чином, це спростило процес проходження кордону біженцями та зняло сильну навантаженість кордону чергами.


Також, Укрзалізниця запровадила нові потяги, які відвозять людей зі Львова на польсько-український кордон, вони курсуватимуть, до скасування цього рейсу, щодня.


Обмеження в Польщі


  • Соціальна дистанція. Мінімальна відстань між людьми – 1,5 метра (винятки: батьки з дітьми до 13 років, люди, які живуть разом, або люлі з інвалідністю, яким потрібен опікун).

  • Масочний режим. У Польщі обов'язково потрібно прикривати рот та ніс маскою. Сходові майданчики, школи, навчальні заклади, громадський транспорт, кінотеатри, театри, музеї, офіси, робочі місця, торгові центри, ринки, магазини, супермаркети, лікарні, медпункти, салони, церкви, храми, собори, лаври, суди, банки, установи культури, поштові відділення – це місця, де ви повинні знаходитися в масці. Винятки: ліси, парки та інші місця на відкритому повітрі, а також робоче місце, коли ви їсте, і, коли пересуваєтеся на власному транспорті (автомобіль, велосипед, мопед, самокат). Також є певний список осіб, які можуть не носити маски та пов'язаний він із медичними діагнозами та психічними відхиленнями.

Карантин в Польщі для українців


  • Якщо ви військовослужбовець, службовець прикордонної служби, лікар, медсестра, співробітник поліції, співробітник пожежної служби і т.д. - то карантин для вас триває 5 днів.

  • Всім іншим людям, якщо вони виїжджали за кордон і повернулися до Польщі, – 7 днів карантинних заходів (це не єдиний випадок, коли ви маєте пройти карантин чи ізоляцію).Які вакцини визнані в Польщі?


У Польщі з вакцинацією справи так само, як і в Україні. Вас не змушують вакцинуватись, але закликають до цього, проводячи навіть лотереї для тих, хто отримав усі потрібні дози вакцини. Тому, по приїзді до Польщі, ви матимете можливість вакцинуватися і випробувати свій успіх. Або, якщо ви вже вакцинувалися раніше, то які вакцини визнані в Польщі?


  • Moderna.

  • AstraZeneca.

  • Phizer.

  • BioNTech.

  • Johnson&Johnson.

У вас повинні бути дві дози вакцини у всіх випадках, крім Johnson&Johnson. У цілому нині процес вакцинації у світі однаковий. Щоб отримати вакцину в Польщі, вам потрібно зателефонувати за номером 989, там вам потрібно буде визначити пункт, де ви робитимете вакцинацію, дату та час. Або зареєструватися на польському сайті вакцинації та заповнити заявку.


Якщо ви шукаєте роботу в Польщі з офіційним працевлаштуванням, то, в крайніх випадках, можуть виникнути труднощі з пошуком доступних і вигідних вакансій, тоді агенція з працевлаштування – це те місце, куди ви можете звернутися за допомогою. Вони підберуть вам потрібне місце для роботи з гарною зарплатою, якої вистачить на комфортне проживання у Польщі.

21 перегляд

Kommentare


bottom of page