top of page

Які працівники зараз найбільш потрібні на ринку праці в Польщі?

Сучасний ринок праці в Польщі демонструє стійке зростання, що стимулюється розвитком економіки та змінами в суспільстві. Створюються належні умови для появи нових професій. Різноманітні виробничі галузі пропонують широкі можливості для працевлаштування, тому вакансій на польському ринку праці вдосталь. Сучасні тренди свідчать про постійну потребу в певних працівниках, й українці можуть цим скористатися, адже в нашій державі триває війна та багато хто втратив роботу.


Зростання секторів економіки та актуальні спеціальності в Польщі

Польща - країна, яка стрімко розвивається в усіх сферах економіки та стає неабияк привабливою для тих, хто шукає нові можливості та стабільний заробіток. Зокрема, сектор виробництва переживає бурхливий ріст, а попит на працівників у цій галузі надзвичайно великий. Поєднання бізнесу та сучасних технологій в економіці Польщі стимулює умови для появи нових спеціальностей і робочих місць. 


Ріст сектора виробництва в Польщі
Ріст сектора виробництва в Польщі


Головне - це бажання працювати

Однією з головних переваг для українців, які прагнуть отримати роботу в Польщі, є те, що для працевлаштування та стабільного заробітку вони не повинні мати спеціальних дипломів, закінчувати певні професійні курси або ідеально знати мову. 

Найбільш популярними на ринку праці в Польщі є такі працівники:

 • для м'ясних закладів;

 • пекарень;

 • меблевих фабрик;

 • миття закладів;

 • прибиральниці;

 • покоївки;

 • для пакування та контролю якості виробів. 

Йдеться здебільше про заводи, куди є змога працевлаштуватися пересічним українцям без досвіду, особливих навичок чи вмінь, а також розмовного рівня знання мови. Важливо відзначити, що в польському виробничому секторі високо цінуються саме ті працівники, які виявляють бажання працювати та розвиватися. Сучасним компаніям потрібні не лише фахівці з відповідним досвідом, а й ті, хто мають енергію та мотивацію до досягнення нових кар’єрних висот.


Найпопулярніші професії в Польщі 2024
Найпопулярніші професії в Польщі 2024


Стрімкий розвиток виробничої сфери

У Польщі наразі існує значний попит на працівників у різноманітних виробничих сферах. Це пов'язано з активним розвитком економіки, збільшенням обсягів виробництва та потребою в певних кадрах. Населення країни росте, полякам потрібно постійно працювати на експорт, поставляючи товари по всій Європі та навіть світу. Тому існує певний дефіцит робочих рук на фабриках і заводах Польщі. Українці наразі можуть розраховувати на швидке працевлаштування та гідний рівень зарплатні, а також оптимальні умови праці.

Розглянемо деякі з найбільш популярних робітничих професій, які зараз мають високу популярність у Польщі:

 • Оператор виробничої лінії. Багато підприємств з Польщі, особливо в сфері виробництва автомобілів, електроніки та харчової промисловості, шукають операторів виробничих ліній.

 • Зварювальник. З розвитком будівельної та машинобудівної галузей попит на зварювальників значно зріс.

 • Монтажник машин та устаткування. Підприємства, які займаються виробництвом і монтажем технічного устаткування, часто потребують фахівців для роботи на монтажних лініях.

 • Оператор CNC-верстатів. У зв'язку з автоматизацією виробничих процесів попит на фахівців, які можуть працювати з CNC-верстатами, невпинно зростає.

 • Робітники на складі. Через збільшення логістичних і складських підприємств потреба в робітниках на складі є доволі високою.

 • Електромонтажник. Сфера будівництва та реконструкції потребує електромонтажників для робіт з електрикою та електронікою.

 • Оператор вилочного навантажувача. У великих логістичних компаніях і на складах шукають працівників, які вміють керувати вилочними навантажувачами.

Загалом українцям легко адаптуватися на новому робочому місці, навіть не володіючи мовою. 


Широкі можливості для пересічних українців

Загалом сучасний ринок праці в Польщі надає значні можливості для представників різних професій. Ця країна продовжує залучати представників робочих спеціальностей завдяки своєму динамічному економічному зростанню та інноваційній активності. 

Компанія Flambir є надійним помічником для тих, хто мріє про кар'єру в Польщі. Звернувшись до нас, ви можете суттєво прискорити пошук роботи. Сучасний підхід до проблеми працевлаштування та наявні тенденції дефіциту робочої сили в Польщі роблять процедуру прийняття на роботу максимально швидкою. 

Однією з головних особливостей працевлаштування через агенцію Flambir є індивідуальний підхід до пошуку місць роботи. Наша компанія враховує бажання та можливості кожного кандидата. Це дає змогу українцям з легкістю отримати роботу, яка відповідає їхнім навичкам та очікуванням. Завдяки нам процес працевлаштування стає легким та ефективним, і кожен може знайти гідну вакансію в економічно розвиненій країні.

26 переглядів

Comments


bottom of page