top of page
мийки м_ясо.png

ПРИБИРАЛЬНИК ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ

Місто : Kutno  \ Kosów Lacki \ Kołobrzeg

Робота для : Чоловіків та жінок

Оплата : 18 зл\год 

Житло : 200 зл

Інше : безкоштовний обід, доїзд до роботи

Графік роботи : 8 -12 год.( Тільки нічні зміни)

Досвід : не вимагається. Досвід роботи з Керхером буде перевагою

Суть роботи : Робота на м’ясному закладі, після зміни  прибирання виробничих приміщень Керхером. 

Заявка на безкоштовну вакансію

 

Прибиральник виробничих та службових приміщень – професія, яка набуває все більшої популярності серед «закордонних» вакансій. Як правило, ця посада передбачає роботу на заводах та інших підприємствах, що спеціалізуються на різних видах виробництва, а також у великих складських приміщеннях, супермаркетах, фітнес-центрах тощо.


На відміну від традиційної професії прибиральниці, робота прибиральник виробничих приміщень передбачає насамперед освоєння спеціальної прибиральної техніки для обробки великих площ, а також роботу з побутовою хімією, особливо це стосується прибирання приміщень, де відбувається робота з харчовими продуктами. Проте саме ця професія вважається ідеальною для тих, кого цікавить робота за кордоном без досвіду.
 

Особливості професії
 

Прибиральник приміщень – популярна професія на європейському ринку праці. Незважаючи на "непрестижність" вакансії, ця робота передбачає гідний рівень заробітної плати. Так, працівник без досвіду у Польщі може розраховувати в середньому на 136 злотих за зміну, що еквівалентно 28 доларам на день. Крім того, роботодавець забезпечує співробітника житлом (плата за житло віднімається із зарплати) та робочим одягом, а іноді – і медичним страхуванням.


Вакансії прибиральника службових приміщень підходять і для чоловіків, і для жінок, але є низка вимог, з якими має ознайомитись кожен охочий, хто хоче влаштуватися на цю посаду.


Отже, потенційний кандидат на посаду прибирача виробничих та службових приміщень має:

 

  • Мати хорошу фізичну форму. Найчастіше робота відбувається в нічний час і передбачає прибирання великих площ, особливо, якщо це виробництво або склад при штучному освітленні.

  • Хороше здоров'я. Сучасне прибирання неможливе без використання спеціалізованих хімічних засобів. Особливо це важливо для підприємств, де працюють з харчовими продуктами та дезінфекція передбачена санітарними нормами. Тому дуже важливо, щоб працівник не мав алергії хімічних засобів. Ідеально, якщо кандидат матиме при собі сертифікат про проходження медогляду.

  • "Дружба" з електронікою. Сьогодні прибирання великих виробничих та складських площ відбувається за допомогою спеціальної клінінгової техніки. Дуже важливо, щоб претендент на вакансію не боявся техніки і міг легко освоїти будь-яку модель клінінгового обладнання.

 

Перед початком роботи кожен співробітник проходить ретельний інструктаж, якого необхідно дотримуватися.

Чи зацікавило працевлаштування прибирачем приміщень? Напишіть нам, і ми підберемо вам оптимальний варіант, в залежності від ваших побажань та можливостей. Сумніваєтесь? Тоді зверніть увагу на варіант роботи у Польщі на заводі для сімейних пар, тут можна вибрати такі вакансії, які підійдуть будь-якому претенденту, незалежно від досвіду.

bottom of page