top of page
зварювальник (3).jpg

Шліфувальник дерев'яних деталей

Місто : Kiekrz ( 186 км. до Wrocław)

Робота для : Жінок 

Оплата 21,5 - 27,7 зл/год

Житло :  не надається

Графік роботи :  10-12 годин. 6 днів на тиждень. Денна зміна.

Досвід :  не вимагається

Суть роботи : машинне шліфування деревяних деталей.

Заявка на безкоштовну вакансію

Будь-яка деревообробна компанія постійно перебуває у пошуку досвідчених та висококваліфікованих співробітників, особливо – українців. У Польщі безліч фабрик, що займаються виготовленням меблів для найбільших європейських магазинів, у тому числі в Чехії, Німеччині та інших країнах. Але кандидатів із внутрішнього ринку вакансій категорично не вистачає, про що свідчить статистика, тому вакансій на роботу столяром за кордоном завжди вдосталь, і хороший фахівець з легкістю знайде високооплачувану роботу.
Робота в Польщі на деревообробному виробництві – це місце, де високо цінують фахівців, які вміють працювати руками. Саме ваші навички та досвід стануть вирішальними при прийомі на роботу, а зовсім не знання польського. Хоча знання мови, хоч би на середньому побутовому рівні, додасть вам додатковий плюс в очах роботодавця.

Оплата праці


Робота столяра у Польщі в середньому оцінюється у 20 зл/год. Чим вище ваша кваліфікація, тим дорожче оплачуватиметься ваша праця. Незважаючи на те, що ця категорія відноситься до робочих вакансій, є сфери, де від столяра вимагається не просто механічне виконання роботи, а творчий підхід. Це виготовлення та кріплення дрібних деталей в елементах декору, робота з музичними інструментами чи реставрація антикваріату.
Якщо у вас немає абсолютно ніякого досвіду роботи в цій сфері, але є бажання, ви можете почати з найпростішої та найелементарнішої роботи в Польщі на виробництві в деревообробній промисловості – це збирання меблів за готовими схемами та кресленнями.
Не варто думати, що вакансії на деревообробне виробництво – це всі вакансії, які є на сайті. Ви також можете розглянути такі вакансії, як шліфування деталей або таку роботу, як збирання меблів.
На будь-якому деревообробному виробництві у Польщі буде стандартний графік роботи – з понеділка по суботу. Годинну зміну ви можете регулювати під себе – 8-12 годин на день. За бажання ви можете брати собі і понаднормові години, який оплачується додатково.
Особливих обмежень за віком у цій сфері немає. Якщо у вас немає жодних медичних протипоказань, столяром можна бути і в 20 років, і в 50.

Гарантія якісного працевлаштування


Якщо ви знаходитесь в пошуку роботи в Польщі для чоловіків, то вакансії на деревообробному виробництві саме для вас. Ми працюємо тільки з перевіреними компаніями, які гарантують своєчасну оплату праці та надають комфортні умови для роботи та проживання.
Все, що потрібно від вас, це вибрати серед безлічі вакансій столяра ту, яка підходить саме вам, і сформувати заявку на нашому сайті. Вже через пару днів з вами зв'яжеться обраний вами роботодавець і ви зможете уточнити всі деталі, що вас цікавлять.
Ми тим часом допоможемо вам з оформленням всіх необхідних документів.

bottom of page