top of page
швачка.png

ШВАЧКА

Місто : Wrocław

Робота для : Чоловіків та Жінок

Оплата : 17,5 зл/год при відпрацюванні

230 год, після  3-х міс +0,5 до ставки , після 6 міс.+ 0,5 до ставки. При відпрацюванні 230 год +1 зл до ставки. Перші 4 дні навчання  - оплата 50 %.

Житло : не надаємо

Графік роботи : 10 - 12 годин. 6 днів на тиждень. Денна зміна.

Досвід :  виробниче шиття від 1 р., загальний досвід швеї від 3 р.

Суть роботи: Пошиття жіночого одягу: сукні, топи, спортивні костюми (пошиття виробу повністю).

Заявка на безкоштовну вакансію

 

Вакансії швачки в Польщі користуються великою популярністю. З одного боку, в країні завжди є попит на цих фахівців, багато вакансій навіть без досвіду роботи та відповідної освіти. З іншого боку, в Польщі все більше і більше українців, особливо жінок, тож і претендентів на роботу швачкою в Польщі не зменшується. Варто зауважити, що швачка, кравчиня – не обов’язково про одяг чи текстильні вироби. Вакансії підходять і для жінок, і для чоловіків, так як охоплюють, наприклад, і пошиття великих чохлів – для авто, техніки, тощо. Тобто вакансія універсальна, а якщо передбачає ще й наявність досвіду роботи, то оплачується не просто трошки вище за мінімальну ставку, а значно більше. Це однозначно гідна вакансія, перспективна спеціальність, тож розгляньте її детальніше. В інтернеті повно інформації від і до про пошук роботи швачкою, але варто користуватися надійними інформаційними джерелами.

 

Переваги роботи швеі в Польщі

 

Стандартний графік роботи в Польщі передбачає графік 6 робочих днів на тиждень по 10-12 годин в день. До обов’язків входить пошиття великих виробів, як то чохли для дитячих басейнів, батутів, меблів. Запрошуються швачки з досвідом роботи від 3-х років, за що передбачену гідну заробітну плату. Житло надається роботодавцем, але вартість його оренди утримується від заробітної плати. Це порівняно невелика сума у 250 злотих. В житлі, яке надається робітникам, передбачене все необхідне для комфортного проживання, адже все розуміють, що якість сну, харчування, відпочинку має прямий вплив на самопочуття та якість роботи. В приміщеннях ви знайдете посуд, постільну білизну, подушки та ковдри, побутову техніку, можна самостійно готувати їжу. Є необхідне устаткування для підтримання в житловому приміщенні комфортної температури для проживання людей.

 

Вимоги до працівників

 

Тим, хто веде пошук роботи швачки, добре відомі загальні вимоги, які роботодавці висувають до кандидатів на ці посади. Це має бути фізично здорова людина із високою якістю зору, яка має змогу та бажання щоденно виконувати рутинну мотонну роботу, не втрачаючи уважність. Крім досвіду, знань та навичок, серед особистих якостей вітається відповідальність, вміння заощадливо витрачати матеріали, здатність швидко вчитися та опановувати нові технології. Оскільки робота виконується поопераційно, варто мати гарне почуття колективу, вміти працювати з людьми. Вітають роботодавці і поза термінову роботу за власним бажанням робітника.

 

Роботодавець надає допомогу в оформленні документів для працевлаштування, в тому числі запрошення на роботу. Тим, хто влаштовується, при собі треба мати паспорти – цивільний та закордонний, візу, страхування, фотокартки, заповнену анкету.

 

Якщо немає вказаного досвіду роботи на Батьківщині та в Польщі, робота для українців, вакансії різних напрямків все одно знайдуться. Наприклад, на ту саму посаду швачки можна потрапити й без відповідних освіти та досвіду. Це будуть більш прості операції для виконання і, відповідно, менша заробітна плата. Є й такі вакансії в Польщі, як прибиральниця: робота не вимагає особливих вмінь, до неї можна приступити відразу будь-якому бажаючому.

bottom of page