top of page
_____________ __ _ авод (глубчице).jpg

Виробництво бойлерів та котлів

Місто: Głubczyce

Робота для: Чоловіків 

Оплата: 23-27,7 зл/год нетто. 

+ премії за ефективність роботи від 100-400 зл

Житло:  500 зл/ міс (знімається з заробітної плати). Якщо працівник орендує житло самостійно - відшкодовуємо 0,75 zl/год.

Графік роботи:  8 - 12 годин. 6 днів на тиждень. Денна/нічна зміна. 

Досвід:  не вимагається, фізично сильні чоловіки.

Суть роботи:

Відділ комплектації виробу: 

- Зачистка деталей, монтаж.

- Контроль якості виробів.

- Пакування, транспортування.

Відділ емалювання виробів:

- Зачистка деталей, підготовка до емалювання.

- Завішування котлів для емалювання в печі.

- Контроль якості виробів.

Заявка на безкоштовну вакансію

Із запровадженням безвізового режиму польський ринок праці став привабливим для більшості вітчизняних фахівців, переважно робітничих спеціальностей. Сотні чоловіків-робітників, які не можуть працевлаштуватись на батьківщині, легко можуть знайти собі вакансію на заводах та фабриках Польщі.


 Один із найпопулярніших напрямків серед чоловіків — це робота на виробництві бойлерів. Велику роль цьому грає конкурентно високий рівень зарплати, серед інших видів виробництва. Досвід у цій сфері необов'язковий, але, якщо він у вас є, – це буде істотним плюсом.

Основні напрями роботи

Виробництво бойлерів у Польщі складається з кількох процесів, а це означає, що працівники потрібні на будь-який етап із усього циклу виробництва: починаючи від зачистки деталей та підготовки їх до емалювання і закінчуючи безпосереднім контролем якості готової продукції.
За наявності спеціальної освіти або практичних навичок працівникові виробництва роботодавець може запропонувати легший у плані фізичних навантажень напрямок, який має значно вищу фінансову оплату.


Але все ж таки потрібно розуміти, що більшість процесів буде пов'язане з підйомом і переміщенням значної ваги і все це в поєднанні з високими температурами в цеху, тому враховуйте свої фізичні можливості та медичні протипоказання.


Однією з найбільш високооплачуваних вакансій на даному виробництві є спеціаліст зі зварювання опалювальних котлів. Ця вакансія передбачає спеціальну освіту зварювальником та мінімальний досвід роботи. Враховуйте, що претендуючий на цю вакансію повинен обов'язково мати всі підтверджуючі документи про допуск і необхідні сертифікати.


Будьте готові, що роботодавець може запропонувати пройти невеликий тест із зварювання, щоб оцінити рівень та кваліфікацію потенційного працівника. Можуть попросити надіслати фото чи відео вашої роботи, або безпосередньо продемонструвати ваші вміння вже в самому цеху.


Ще однією популярною вакансією на виробництві бойлерів та котлів вважається робота котельником. Ця посада передбачає наявність спеціальної освіти та досвіду роботи. Котельники або фахівці з виготовлення котлів потрібні і на заводах з виробництва опалювальної техніки, також у сфері машинобудування і суднобудування.


У Польщі на виробництві бойлерів завжди можна заробити більше, ніж зазначено в описі вакансії. Для цього необхідно лише сумлінно ставитися до виконання своїх обов'язків. За будь-які переробки за часом та виконання плану понад норму передбачено премії. Якщо бути зосередженим на процесі та за пару місяців набратися досвіду, щоб, як кажуть, набити руку в процесі, можна додатково отримувати на місяць ще мінімум від 300 злотих.


 Чи зацікавила робота в Польщі для чоловіків на заводі? Зверніться до наших менеджерів і ми підберемо вам цікаві пропозиції, в залежності від вашого досвіду та побажань, у тому числі й високооплачувані вакансії зварювальника.

bottom of page