top of page
Зварювальник .png

Зварювальник

Місто: Złotoryja (90 км від Wrocław)

Робота для : Ч, Ж

Оплата: 28-31 зл/год нетто

Житло:  500 зл/ міс (знімається з заробітної плати). Якщо працівник орендує житло самостійно - відшкодовуємо 1 зл./год.

Графік роботи:  10 - 12 годин. 5-6 днів на тиждень. Денна зміна. 

Досвід :  Зварювання методом Mig-Mag (135/136) від 1 р. Працівники по прийомі проходять тести.

Суть роботи : Зварювання металевих конструкцій (поємників та палет для автозапчастин). Складність зварювання: просте.

Заявка на безкоштовну вакансію

 

Робочі спеціальності з кожним днем стають актуальними. Більшість роботодавців зацікавлені у професійних та досвідчених спеціалістах. Найбільш затребуваною робочою спеціальністю в Європі вважається зварювальник, не є у цьому питанні винятком і Польща, де кваліфікований фахівець на вагу золота. І не важливо, чи ви молодий спеціаліст, який нещодавно закінчив навчальний заклад, чи досвідчений профі, робота зварювальника в Польщі - ідеальний варіант для тих, хто хоче відбутися в професії і при цьому отримувати гідну оплату.

У чому полягає робота зварювальником?

Професія зварювальника полягає в умінні поєднувати різні металоконструкції за допомогою спеціального зварювального обладнання. Ця вакансія передбачає, що працівник має відповідну освіту, мінімальний досвід роботи та знання техніки безпеки.


Знайти роботу зварювальника в Польщі можна у різній сфері. Ці фахівці потрібні у суднобудівній та машинобудівній сфері, під час будівельних робіт, в енергетичній та нафтопереробній промисловості, у сільському господарстві. Майбутня вакансія залежить від спеціалізації: ручне дугове зварювання, газозварювання, оператор автоматичних зварювальних апаратів.

Зварювальник: плюси та мінуси професії

Зварювальник, як і будь-які інші вакансії, має низку переваг та недоліків, з якими бажано ознайомитися заздалегідь.


До переваг цієї професії сміливо відносяться:

  • Висока заробітня плата. Дефіцит зварювальників на ринку праці відчувається у всьому світі, тому роботодавець готовий платити гідну зарплату кваліфікованому фахівцю. Часто оплату зварювальників порівнюють із оплатою спеціалістів у сфері IT. Наприклад, у Польщі мінімальний заробіток зварювальника становить 24 злотих на годину. Тобто за 8-ми годинного робочого дня цей фахівець отримує 192 зл-на день, що еквівалентно майже 40 американським доларам.

  • Пільги. Часто роботодавець разом із гідною оплатою забезпечує спеціаліста житлом, або компенсує оренду житла, якщо фахівець винаймає квартиру самостійно.

  • Низька конкуренція. Професійні зварювальники завжди мали високі попити. З кожним днем ​​попит цих фахівців зростає.

Недоліками професії вважаються:

  • Складні умови праці. Робота на висоті, зварювання на відкритій місцевості або в гарячому цеху - ось неповний список умов, в яких часто доводиться працювати зварювальникам.

  • Фізично тяжка робота. Незважаючи на те, що зварювальник ніколи не носить тяжкості, ця робота вимагає фізичної витривалості, оскільки часто доводиться працювати на ногах, або «варити» у незручній позі, у тому числі й на висоті.

  • Негативний вплив на здоров'я, насамперед на зір.

Пошук роботи зварювальником в Польщі можна почати самостійно, переглядаючи вакансії на спеціалізованих сайтах, а можна звернутися в агентство «Flambir», і ми підберемо для вас найбільш підходящу вакансію. Крім того, наші фахівці знайдуть роботу у Польщі для чоловіків, а також підберуть вакансії на виробництві бойлерів.


Звертайтеся та переконайтеся, що робота вашої мрії зовсім поряд з вами!

bottom of page