top of page
Головна: Приветствие
img-2.png

О нас

Мы ориентированы на качественное обслуживание, учитываем пожелания клиентов и подбираем вакансию для каждого кандидата индивидуально. Большинство агентств на рынке труда – это посредник, который не имеет прямых отношений с работодателем, берет немалую плату за вакансию, а в будущем не несет никакой ответственности за дальнейшее трудоустройство кандидата.

"Flambir" - предлагает:

Бесплатные вакансии  от  работодателя с полным сопровождением в течение всего периода труда.

♡ Оформление полугодовых, годовых приглашений или карт побыту для наших работников.

♡ Помощь с выездом.

♡ Хорошие условия проживания.

♡ Гарантия своевременных выплат зарплаты, авансы в первый месяц труда.

♡ Консультирование и сопровождение представителями нашей компании на протяжении всего периода труда.

про нас
57972766_403556906913841_874126740389730

Искренне благодарна компании Flambir за профессиональную работу и поддержку. Оперативно сделанные бумаги и искренние отношения. Работой очень довольна, место жительства недалеко, чистое и теплое. Желаю коллективу здоровья и терпения. Спасибо!

Наталья Андилевко

Останнім часом дедалі більша кількість українців вирішують покинути країну в пошуках кращої долі для себе та своєї сім’ї. І якщо раніше причиною еміграції здебільшого було бажання покращити своє фінансове становище, то тепер українці їдуть до Польщі через загрозу війни. Люди, чиї домівки опинилися в зоні активних бойових дій, вимушені лишати їх, рятуючи своє життя. 

Саме Польща стала однією з тих країн, які не лише запропонували українцям прихисток, а й всіляко сприяють їхньому працевлаштуванню, соціальній і психологічній адаптації. Завдяки цьому можна знайти роботу за кордоном, незалежно від досвіду, освіти, професії або знання мови. Сьогодні працевлаштування в Польщі – це чудовий шанс не лише отримати стабільне джерело заробітку, а й покращити власне життя. Враховуючи страшні реалії життя, в яких опинилися українці через війну, легальна робота в Польщі - це ще ж можливість прогодувати свою сім’ю, подарувати близьким людям надію на світле майбутнє. 

Чому українці прагнуть працювати в Польщі?

Польща - це економічно розвинена європейська країна, яка завжди відчуває потребу в фахівцях. Гостра нестача кадрів спостерігається практично в кожній сфері. Саме тому все більше наших співвітчизників їде на заробітки до Польщі. Така тенденція зумовлена певними причинами:

 • Територіальна близькість. Враховуючи цей факт, ви зможете зустрічатися з рідними на свята і частіше відвідувати рідну домівку. Дешева вартість проїзду не стане на заваді вашим планам. 

 • Схожість мови та національного менталітету. Опанувати базовий рівень володіння польською мовою можна всього за кілька місяців, а налагодити дружні стосунки з колективом - в перший же тиждень. Поляки дуже доброзичливо ставляться до українців.

 • Висока оплата праці. Працюючи в Польщі, ви можете розраховувати на постійний дохід. Порівняно з українськими ЗП, рівень доходу в цій європейській країні набагато вище. А якщо врахувати численні скорочення, ліквідації та банкрутства українських підприємств, пошук роботи в Польщі – це чи не єдина можливість поліпшити добробут своєї родини. 

 • Соціальні гарантії. Офіційна робота в Польщі - це запорука спокійного майбутнього. Співробітники польських підприємств отримують повний соціальний захист. Ваші права будуть повністю захищені, за вами буде закріплена конкретна посада, ви будете мати стабільну та досить високу заробітну плату, зможете розраховувати на державне медичне страхування, і в разі потреби матимете право безкоштовно звернутися до лікаря. 

 • Перспективи кар’єрного зростання в Польщі. Польські компанії всіляко сприяють професійному розвитку своїх співробітників. 

 • Переїзд в європейську країну на ПМЖ. Для багатьох українців працевлаштування в Польщі – це реальна можливість пустити коріння в сусідній країні. Робота тут особливо актуальна для людей, які через війну втратили майже все й тепер хочуть почати життя з чистого аркуша.

Якщо вас цікавить робота для українців за кордоном, Польща – це один із найкращих варіантів. Польські роботодавці пропонують українцям вакансії з вигідними умовами працевлаштування. Деякі з них готові надати безкоштовне житло та їжу.

Актуальні вакансії в Польщі для українців

Якщо ви шукаєте актуальні вакансії в Польщі, скористайтеся послугами компанії Flambir. Наша компанія займається працевлаштуванням без посередників. Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, високу заробітну плату, організацію переїзду та широкий вибір вакансій. З величезного списку запропонованих вакантних посад ви точно знайдете варіант для себе. Сфера роботи в Польщі може бути різноманітною. Найбільший дефіцит кадрів наразі спостерігається в таких сферах: 

 • Промисловість. Українці, які мають практичний досвід та освіту відповідного напрямку, без проблем можуть влаштуватися на заводі, наприклад, зварювальником, електриком, монтажником дротів або швачкою.

 • Виробництво. На виробничих підприємствах затребувані комплектувальники, пакувальники, контролери якості, працівники продукції, працівники на меблеву фабрику, м'ясний заклад, прибиральники виробничих приміщень тощо.

 • Сфера послуг. У цій індустрії знайдуть для себе роботу як жінки, так і чоловіки. Найбільш затребуваними вважаються наступні вакансії: помічники на кухню, кухарі, прибиральники офісів та квартир (клінінг), офіціанти.

Є багато цікавих вакансій для тих, хто шукають роботу в Польщі для всієї родини. Деякі фірми охоче співпрацюють з сімейними парами. Вони можуть працювати на складах, заводських виробничих лініях або в сфері послуг.

Працевлаштування в Польщі: де знайти роботу?

Якщо ви бажаєте облаштуватися в економічно розвинутій європейській країні, знайти стабільне та легальне джерело заробітку, завітайте на сайт пошуку роботи в Польщі Flambir. Вакансії підбираються індивідуально з урахуванням ваших побажань та досвіду роботи.

Агенція праці в Польщі Flambir відповідально ставиться до своєї діяльності, забезпечуючи повний супровід протягом всього періоду співпраці. Ми допомагаємо з оформленням запрошень або карт побуту для наших працівників, пропонуємо допомогу з виїздом та комфортні умови проживання. Якщо ви хочете почати легально працювати в Європі, отримувати високу ЗП і відчувати стабільність у завтрашньому дні, звертайтеся до агенції з пошуку роботи Flambir. Ми допоможемо здобути краще майбутнє!

Критерії відбору персоналу в Польщі

Спеціалізовані вакансії (електрики, зварювальники, слюсарі, монтери, карщики) вимагають наявності практичного досвіду. В деяких випадках у вас можуть запросити документи, що підтверджують вашу кваліфікацію.

Для простих спеціальностей (пакувальники, працівники складу, прибиральники, доглядальниці та ін.) ані досвід роботи, ані освіта особливого значення не мають. Отже, можна знайти роботу для українців за кордоном, просто маючи бажання працювати. 

Рівень оплати роботи для біженців 

Тривалість робочого дня у Польщі варіюється в діапазоні від 8 до 12 годин. Тут кожен обирає вакансію для себе. Також можна розраховувати на підвищену ЗП за нічні зміни та понаднормову працю. Графік роботи цілком залежить від посади та самого роботодавця. 

Працівники з України можуть розраховувати на базові речі: житло, аванси в перший місяць роботи, медичне соціальне страхування і можливість жити у Польщі як її повноцінний громадянин. Flambir зі своєї сторони допоможе у багатьох інших питаннях побуту і життя в Польщі.

Розмір середньої заробітної плати в Польщі:

 • Співробітники IT-сфери - 1800-2000 €.

 • Фінансисти, аналітики, працівники банківської сфери - 1000 €.

 • Будівельники - 600-900€.

 • Слюсарі, столяри та електрики - 700-1100 €.

 • Зварювальники Mig/Mag 1000- 1500€.

 • Продавці, касири в супермаркетах - 600 €.

 • Працівники на виробництвах 600-900 €.

 • Працівники на м'ясному закладі, мийках виробничих приміщень 900-14300 €.

 • Швачки - 700-900 €.

 • Працівники сфери обслуговування - 500-700 €.

 

Розмір ЗП залежить від кваліфікації та обов'язків та кількості відпрацьованих годин, а також чи житло надаємо Вам роботодавець чи Ви орендуєте його самостійно. Найбільша заробітна плата чекає на тих, хто мають спеціалізовану освіту та добре знають польську.

Якщо ви шукаєте роботу для біженців в Польщі, скористайтеся послугами агенції з працевлаштування Flambir. Ми допоможемо вам швидко знайти роботу, оформити документи та вже через короткий проміжок часу приїхати в іншу країну. Ми безкоштовно надамо вам широкий перелік актуальних вакансій у Польщі згідно ваших критеріїв, попереднього досвіду та рівня знання польської. Звертайтесь до Flambir, ми знайдемо гідну роботу для вас.

bottom of page