top of page
прибирання2.jpg

Прибирання офісних приміщень

Місто : Різні міста

Робота для : Жінок

Оплата : 20 - 23,5 зл/год нетто

Житло : - зл

Інше

Графік роботи : 8 -10 год

Досвід : не вимагається

Суть роботи :

- робота полягає у прибиранні офісів /спортзалів / шкіл.

- робота в місті і поза містом.

- кошти на витрачений проїзд компенсуються. 

Заявка на безкоштовну вакансію

 

Для українців робота за кордоном – це не лише ефективний інструмент вирішення фінансових проблем, а й можливість убезпечити себе й свою родину від війни. Адже в сучасних умовах багато хто вимушений лишати своє житло та виїжджати за кордон в пошуках безпечного прихистку. 

Беззаперечним лідером за кількістю прийнятих українських біженців стала Польща. Саме ця країна створила максимально комфортні умови для проживання та працевлаштування багатьох українців. Знайти роботу в Польщі можна навіть без знання польської мови, освіти та конкретної спеціальності. Наприклад, для того щоб влаштуватися прибиральницею, не обов’язково мати освіту або кваліфікацію. Потрібно лише якісно та акуратно виконувати свої обов'язки, бути охайним і педантичним. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче знайти хорошу роботу в Польщі, з гідною оплатою та комфортними умовами праці.

Хто може працевлаштуватися в Польщі для прибирання квартир?

Знайти роботу прибиральниці в Польщі може будь-хто. Польські роботодавці не висувають серйозних вимог до кандидатів на цю посаду, проте віддають перевагу фізично витривалим жінкам. Клінінгові компанії здебільшого шукають підготовлених працівників із досвідом роботи та чітким розумінням справи. Зазвичай такі фірми надають комплексні послуги з прибирання квартир в Польщі, прибирання території заміських будинків, готелів, офісів, адміністративних установ, магазинів, виробничих приміщень тощо. 

Знайти роботу в компанії з клінінгу в Польщі нескладно. Українки прекрасно зарекомендували себе в професійному плані, тому роботодавці охоче віддають перевагу саме їм.

Вимоги до працівників

Робота з прибирання в Польщі не вимагає якихось особливих знань чи навичок. В цьому разі переважно оцінюються особисті риси характеру потенційного робітника. Під час співбесіди з претендентом звертається увага на такі чинники:

 • Загальний стан людини, її здатність і готовність переносити фізичні навантаження. 

 • Організованість, дисциплінованість, пунктуальність.

 • Охайність. 

 • Відповідальність.

 • Чесність.

 • Сумлінність.

 • Витривалість.

 • Бажання працювати.

Всі ці якості допоможуть вам впоратися з роботою швидше та ефективніше. Польські роботодавці цінують в прибиральницях працьовитість і стресостійкість - адже співробітниці доведеться стикатися не лише з брудом, а й з монотонними повторюваними дорученнями.

Робота з прибирання в Польщі для українців

Головне завдання прибиральниці - підтримання чистоти в довірених їй приміщеннях. До її обов'язків належать:

 • Сухе та вологе прибирання підлоги, вікон і різних поверхонь.

 • Чищення меблів.

 • Протирання пилу.

 • Збір і винесення сміття.

 • Підтримання чистоти робочого інвентарю.

 • Замовлення витратних матеріалів: миючих засобів, ганчірок, губок тощо.

 • Складання звітів про виконану роботу.

 • Обговорення з клієнтом питань, пов'язаних із наданими послугами.

Прибиральниця повинна знати та дотримуватись правил особистої безпеки в процесі роботи з побутовою хімією. Якщо вона використовує їдкі речовини, необхідно носити захисну маску та провітрювати приміщення після прибирання. Також потрібно не допускати до офісів інших співробітників безпосередньо після обробки, якщо є небезпека їхньому здоров'ю.

Переваги та недоліки вакансії прибиральниця для роботи в Польщі

Незважаючи на те що робота з прибирання в Польщі для українців досить виснажлива, за неї непогано платять. Багато жінок вже скористалися такою можливістю та заробили гроші саме на цій вакансії. Робота прибиральницею має чимало незаперечних переваг, зокрема:

 • Можливість поєднувати діяльність у різних організаціях.

 • Відсутність вимог до освіти, рівня кваліфікації та досвіду роботи.

 • Відсутність вимог до знання польської мови. 

 • Обов'язки прості та зрозумілі.

 • Гнучкий графік роботи. 

 • Відсутність початкових вкладень.

 • Достатньо висока заробітна плата.

Загалом можливості кар'єрного зростання для прибиральниць існують. Наприклад, якщо працівник з клінінгу працює в групі, то за умови бездоганного виконання обов'язків він може стати її керівником. Також можна перейти з однієї фірми до іншої, щоб отримувати більший дохід. За бажанням досвідчена прибиральниця може піти далі й створити власну клінінгову компанію, набрати штат фахівців і розширити перелік послуг. Багато компаній з клінінгу створювалися саме так. Адже щоб відкрити успішний бізнес, потрібно почати з найнижчих посад.

Якщо ви хочете знайти роботу прибиральницей в Польщі, зверніть увагу на вакансії, розміщені на платформі Flambir. Ми регулярно оновлюємо перелік пропозицій від відомих компаній, пропонуючи вам легальне працевлаштування без посередників і переплат. Потрібно лише заповнити заявку на нашому сайті. 

Оплата праці

Робота з прибирання для жінок в Польщі – це чудовий спосіб заробити. Іноді буває, що дохід прибиральниці в клінінговій компанії навіть вищий, ніж у офісного працівника. Це цілком можливо, якщо жінка має кілька місць роботи та володіє навичками використання сучасних засобів і технічних приладів. У роботі приватних клінерів, які прибирають будинки та офіси за індивідуальним договором, більше перспектив та можливостей в отриманні доходу, але для цього у вас має бути власна клієнтська база.

Заробіток прибиральниць у клінінгових компаніях залежить від багатьох чинників. Якщо ви працевлаштовані офіційно, за прибирання в Польщі вам запропонують погодинну оплату від 18 zl/год нетто.

Важливе значення має також регіон країни. Прибирання апартаментів, будинків та офісів у мегаполісах оплачується краще, ніж у маленьких населених пунктах.

Також у клінінгових компаніях Польщі співробітники отримують додатковий дохід. Це можуть бути чайові або надбавки за переробку поза зміною. Однак у багатьох компаніях передбачені штрафні санкції, які знижують оплату за запізнення, неякісно виконану роботу, грубе спілкування із замовниками.

Проживання у Польщі

Деякі компанії забезпечують своїх співробітників житлом, а харчування зазвичай покладається на плечі самих робітників. Але навіть якщо ви будете винаймати житло, воно обійдеться: від 150 євро (ліжко-місце в загальній кімнаті), від 500 євро - невелика квартира.

Робочий графік і важливі нюанси роботи з прибирання для жінок у Польщі

Робочий графік жінок, які займаються прибиранням, залежить від роботодавця. Зазвичай прибирання квартир займає 4-5 год. Щоб заробити більше, можна працювати на кілька об'єктів. 

Як знайти роботу в Польщі та працевлаштуватися?

Якщо ви хочете переглянути вакансії роботи прибиральниці в Польщі, скористайтеся послугами агенції з працевлаштування Flambir. Ми допоможемо вам швидко знайти роботу з прибирання приміщень, оформити необхідні документи та за короткий проміжок часу приступити до виконання своїх професійних обов’язків. Ми пропонуємо вакансії виключно від перевірених роботодавців. Здебільшого це всесвітньо відомі компанії з розгалуженим штатом працівників. 

Звертаючись до агенції з пошуку роботи Flambir, ви можете розраховувати на:

 • Безкоштовні вакансії від роботодавців із повним супроводом протягом усього періоду співпраці. 

 • Допомогу в оформленні запрошень або карт побиту.

 • Допомогу з виїздом.

 • Комфортні умови проживання.

 • Гарантію вчасних виплат зарплати.

Щоб почати працювати, просто зв’яжіться з нами, й ми безкоштовно надамо вам повний перелік доступних вакансій у Польщі без досвіду роботи та знання польської мови від перевірених компаній.

Актуальні вакансії для роботи в Польщі прибиральницею

Отже, ви визначилися з посадою, й тепер настав час розпочати пошук конкретних вакансій. Для охочих влаштуватися прибиральницею в Польщі агенція з пошуку роботи Flambir пропонує такі вакансії:

Прибиральник виробничих приміщень. Місто: Niepruszewo. Оплата: перший місяць - 17зл/год, другий міс. - 18зл/год. Досвід: не потрібен. Досвід роботи з Керхером буде значною перевагою. Суть роботи: робота в закладі, де сортують салати, після зміни прибирання виробничих приміщень Керхером. Сортування та упаковка салатів (додатково).

Прибиральник виробничих приміщень. Місто: Kutno / Kosów Lacki / Kołobrzeg. Оплата: 18 зл/год. Досвід: не вимагається. Досвід роботи з Керхером буде перевагою. Суть роботи: Робота на м’ясному закладі, після зміни прибирання виробничих приміщень Керхером.

bottom of page