top of page

ВІДГУКИ

Віталій · Харків · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Доброго часу доби! Я працював тут зварювальником у Злоторії. Чесно кажучи, сумнівався їхати чи ні, тому що відгуки були різні. Скажу свою думку. Годинника мені вистачило, на місяць 260-280, більше і не треба. Але знаю що деякі мали 300 годин. Гарне житло, нас у кімнаті було троє, добрі хлопці. Брав авнси, зарплату, все вчасно. Зараз приїхав додому, але повернусь після Нового року, бо вийшло добре заробити. Спасибі!"

Марьяна · Броды · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Я вам дякую, дуже файна робота і фірма. Гроші завжди приходили вчасно, поляки на фірмі ввічливі, що аж хотілося працювати. Я жінка проста з маленько міста, поїхала перший раз і попала на таких людей. По фаху швачка. Надіюся ще буде змога приїхати попрацювати і грошей заробити. Дівчатам рекрутерам дякую."

Ігор · Київ · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Доброго дня! Хочу подякувати фірмі польській Фламбір, де я працював робота підійшла, взагалі не важко було працювати, це я маю на увазі виробництво пилочок. Зарплату виплачують, на заводі нормальне ставлення. Я ще до вас повернуся, а вам бажаю росту і адекватних працівників."

Марія · Верушув · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Працюю на м'ясокомбінаті у місті Верушув вже 2 місяці разом з чоловіком. Маємо окрему кімнату - дуже гарне житло. По годинах нормально, заробити можна достатньо. Добре доплачують за додаткові години. Дякую дівчаткам менеджерам і координаторам за хорошу роботу. Немає затримок зарплати і авансів і постійно відповідають на всі питання. Будемо подавати на карту."

Сергій · Верушув · ⭐⭐⭐⭐

“Працюю на меблевій фабриці в місті Верушув, ставка середня, але робота взагалі не тяжка, як для першої роботи в Польщі, кращій варіант. З усім допомогли, все пояснювали, координатор хороший в нас завжди на связі. Рекомендую."

Дмитро · Хмельницький · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Всім доброго дня! хочу поділитися враженням про цю фірму. Зараз я на меблевій фабриці, ніби все добре. Про роботу як розказували так і є, не важка. Житло хороше. Зарплата вчасно, давали аванси. Добре ставляться до людей, дзвонили постійно питали чи все мені підходить. Якщо виникали якісь проблеми - звертався до дівчат і все помагали вирішити. Буду подавати на карту рекомендую."

Mariya21 · Київ · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Доброго дня, мене звуть Марія, працюю швачкою на меблевій фабриці, вже два місяці! Мені все подобається, робота хороша, працюю по 12 годин, чому дуже рада. Хоч гроші зароблю, житло відмінне та безкоштовне :). Рекрутер Валерій, професіонал своєї справи, робота та умови виявилися такі як представив. Рекомендую!"

Igor4uk123 · Севастополь · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Агенція, одна з тих, що відповідає Європейським стандартам. Відношення відмінне, зустріли на місці, завезли на роботу, все що не зрозуміло пояснили, і лише після підписання трудового договору розпрощалися, але не довго. Щомісяця дзвінки з питаннями як робота, чи все добре і таке інше. Одним словом рекомендую."

Катерина · Тернопіль · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Хочу поділитись враженнями від співпраці з компанією "Flambir". Поїхали вперше, вакансії справді безкоштовні, повний супровід від координаторів. На зв'язку 24/7, всі потреби та питання миттєво вирішуються. Роботою задоволені, виплати офіційно і без затримки. Всі години збігаються. Житло нове, комфортне, є все необхідне. Загалом задоволена та рекомендую людям, які у пошуках роботи за кордоном!;)"

Олександр · Львів · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Доброго дня. Працюю на даній фірмі вже майже місяць. Роботу надали в хорошій фірмі Польщі, робочим одягом та житлом забезпечили, робота офіційно по контракту. Житло на карантині забезпечує фірма Flambir, безкоштовно. Всі співробітники цієї фірми комунікаційні, всі питання вирішуються в телефонному режимі, додаткове дякую Олені, яка дуже ввічливо відноситься до своїх підлеглих. Дякую Flambir за допомогу українцям за кордоном."

Марія · Рівне · ⭐⭐⭐⭐

“Працювала помічницею на кухні - нормально, тільки годинника було по-різному -8-12-14, але це нюанси роботи в ресторації. Перед цим відкривала через агенцію візу – документи підготували у строк, як і обіцяли. Підшукали перевізника, проїхавши кордон без проблем. Можу порадити!"

О.М · Миколіїв · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Перший раз їхав до Польщі. Сам працював в Україні електриком, вирішив спробувати попрацювати за фахом в Польщі, звернувся до Flambir, вони швидко підшукали мені вакансію електрика і через тиждень я вже був у Кракові на роботі. По роботі, оплаті, проживанню претензій немає, все сподобалося. Зараз відкриваю робочу візу та буду повертатись на роботу. Дякую, Flambir!!!"

Ігор · Кременчуг · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Працюю на меблевій фабриці недалеко від Вроцлава. Робота нормальна, житло супер, до роботи йду пішки 15 хв. До самої агенції претензій немає. Але хто їде вперше на заробітки - легкої роботи в Польщі немає!"

Віктор · Тернопіль · ⭐⭐⭐⭐⭐

“За вакансію нічого не платив, дівчата знайшли мені перевізника - доїхав до житла без проблем, поселився. Працюю зварником задоволений. В принципі все як обіцяли так і є, а це головне!"

olenasivozad · Тернопіль · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Дуже сподобалось! Вічливий і кваліфікований персонал. Допомагають на всіх етапах працевлаштування. Все легально, і не беруть гроші за вакансію. Все виплачують вчасно і як обіцяли! Я задоволена!!! Рекомендую"

Леся · Рівне · ⭐⭐⭐⭐⭐

“Доброго дня, була в Польщі з подругою і терміново шукала роботу. Випадково натрапила на фірму Фламбір. Дівчата з розумінням поставилися до ситуації допомогли знайти роботу, доїхати до роботи, переробити документи. Заробітна плата виплачувалася вчасно, хороші умови проживання(в кімнаті було 3 людини). Зараз роблю візу, щоб поїхати ще раз до них на роботу."

bottom of page