top of page
creating-a-safe-welding-environment-0.jp

ЗВАРЮВАЛЬНИК

Місто : Bolesławiec

Робота для : Чоловіків 

Оплата : 22-23 зл/год нетто. Надаємо службове авто, компенсовуємо витрати на паливо. 

Житло :  300 зл

Графік роботи :  8-10 годин. 5 днів/тиждень (можливість працювати в Сб). Денна зміна. 

Досвід :  зварювання методом Mig/Mag 135/136 - від 1 р., перед початком роботи кандидати проходять тест. Сертифікат не вимагається.

Суть роботи : зварювання металевих поємників для автомобільних запчастин (довжина 1 м.) та простих металоконструкцій. Робота в приміщенні. 

Заявка на безкоштовну вакансію

Вакансій зварювальника в Польщі дуже багато. Ця робота цікава кожному фахівцю, який хоче щось змінити у своєму житті. Звичайно, основна причина, з якої фахівці шукають роботу в Польщі зварювальником, це висока заробітна плата. Якщо порівнювати польський ринок праці та український, то в першому випадку фахівці (особливо добре кваліфіковані) отримують високі зарплати. Середня заробітна плата зварювальника 20 злотих на годину. Але перед тим, як зважитися на переїзд, буде корисно, якщо ви звернете увагу на особливості роботи зварювальником.

Особливості роботи зварювальником у Польщі

Не секрет, що польське керівництво зацікавлене лише у відповідальних та працьовитих працівниках. Але якщо ви є таким, то роботодавець вас цінуватиме. Але щоб не зіпсувати свою репутацію, дуже важливо ставитися з усією серйозністю до роботи. Бути максимально уважним та акуратним, будьте обережні зі шлюбами. Брак на виробництві – ситуація, що дуже часто виникає. Але чим менше ви допускатимете таке, тим лояльнішим до вас буде польське керівництво. При виявленні браку українського зварювальника в Польщі просять залишитися після роботи та переробити деталь.

Офіційна робота в Польщі зварювальником

Щоб офіційно працевлаштуватися зварювальником, необхідно підготувати повний пакет документів. Через те, що сфера роботи більша за державну, оформлення на роботу може бути лише офіційною. Вона ж у свою чергу включає візу. Ми допоможемо отримати її.

Процедура оформлення документів є досить простою. Ми показуємо вам весь список вакансій, серед них ви вибираєте підходящі для вас. Пам'ятайте, що не лише роботодавець обирає серед працівників, а й працівник вибирає серед роботодавців! Тому визначте для себе найкращі варіанти, і ми разом з вами подамо резюме та інші документи. Після взаємного затвердження буде погоджено запрошення на роботу. У запрошенні прописані всі основні пункти роботи – назва компанії, назва посади, графік роботи, заробітна плата та інше.

До речі, якщо ви проходили якісь курси навчання роботи з певною технікою зварювання, обов'язково потрібно підкріпити це сертифікатом. Таким чином, ваші шанси в рази збільшаться, адже польському роботодавцю дуже потрібні кваліфіковані працівники. Найчастіше робота в Польщі для зварників є у великих містах – Варшава, Гданськ, Щецин та інші. Це пов'язано з тим, що, по-перше, там велика плинність, а по-друге, більше заробітна плата.

Якщо ви вирішили, що вам потрібна робота для хлопців у Польщі або робота в Польщі  м'ясокомбінат – просто зв'яжіться з нами, і ми вам допоможемо.

bottom of page