top of page
creating-a-safe-welding-environment-0.jp

ЗВАРЮВАЛЬНИК

Місто : Stęszew

Робота для : Чоловіків 

Оплата : 28 zl - 29 zl

Житло :  500 зл

Графік роботи :  8-10 годин. 5 днів/тиждень (можливість працювати в Сб). Денна зміна. 

Досвід :  зварювання методом Mig/Mag 135/136 - від 1 р, перед початком роботи кандидати проходять тест. Сертифікат не вимагається.

Суть роботи : зварювання металевих конструкцій до кузовів, причепів та напівпричепів. Робота в приміщенні. 

Заявка на безкоштовну вакансію

Робота в Польщі зварювальником сьогодні залишається однією з найбільш популярних серед спеціалістів з України. Багато українців замислюється над тим, щоб працевлаштуватися в цій європейській країні через високу оплату праці. Дійсно, польські роботодавці пропонують працівникам в декілька разів більшу зарплату, ніж можна отримати в Україні. Крім того, робота в Польщі здатна відкрити перед українськими фахівцями нові перспективи. 

Вимоги для роботи зварювальником у Польщі

Робота зварювальника в Польщі - це можливість для громадян України отримувати гідну зарплату за власні професійні навички. Перед працевлаштуванням кандидатам потрібно ретельно вивчити вимоги та критерії відбору фахівців. Роботодавці Польщі віддають перевагу зварювальникам з хорошим здоровʼям, відповідним рівнем кваліфікації та бажанням працювати.

Польські підприємці приймають на роботу також робітників без досвіду, але за умови обовʼязкового проходження спеціального навчання. Не зможуть працевлаштуватися особи, які мають згубну пристрасть до алкоголю та проблеми зі здоров'ям.

Особливу увагу роботодавці приділяють спеціальним критеріям відбору:

 • досвід роботи на напівавтоматах (MIG-MAG);

 • професійний стаж від 24 місяців, що має підтверджуватися трудовою книжкою;

 • середня спеціальна освіта;

 • вміння правильно читати технічні креслення;

 • навички роботи з різними видами металів;

 • висока кваліфікація;

 • досвід роботи з аргоном, електродуговою зваркою тощо.

Під час вивчення пропозицій роботи в Польщі рекомендуємо з особливою увагою проаналізувати перелік вимог до кандидата. Кожний роботодавець встановлює власні критерії відбору, ґрунтуючись на специфіці свого підприємства та особливостях його діяльності.

Тонкощі роботи зварювальником у Польщі

Для отримання роботи зварювальника у Польщі українцям потрібно підготувати вичерпний пакет документів, які є необхідними для офіційного працевлаштування. Не потрібно сподіватися на працевлаштування в обхід чинному законодавству. Для оформлення робочої візи потрібно:

 • вибрати вакансію;

 • звʼязатися з роботодавцем для обговорення деталей;

 • отримати офіційне запрошення від фірми.

Якщо ви хочете знайти роботу зварювальником в Польщі, зверніть увагу на вакансії, розміщені на платформі Flambir. Ми регулярно оновлюємо перелік пропозицій від відомих компаній, пропонуючи вам легальне працевлаштування без посередників і переплат. Потрібно лише заповнити заявку на нашому сайті.

 

Чи можливо влаштуватися на роботу зварювальником у Польщі без досвіду?

Випускники технікумів і професійних технічних училищ, які щойно закінчили навчання та здобули диплом фахівців, також можуть розраховувати на роботу зварювальника в Польщі. Вакансії для спеціалістів без досвіду трапляються нечасто, проте менеджери компанії Flambir запропонують певні пропозиції з навчанням.

Заробітна плата на таких посадах буде суттєво меншою, ніж у робітників з більш високою кваліфікацією, але це стане чудовою можливістю здобути досвід роботи в Європі. У більшості випадків такі вакансії відкриваються у великих польських містах, зокрема Варшаві, Вроцлаві, Кракові. 

Де знайти актуальні вакансії зварювальником?

На сайті компанії Flambir запропоновані актуальні вакансії фахівця зварювальних робіт у Польщі від роботодавців. Довіряючи нашій компанії, ви можете працевлаштуватися в європейській країні з гідними умовами оплати праці.

Ми публікуємо перевірені пропозиції від польських підприємців і власників бізнесу різних напрямків. Наші спеціалісти допоможуть отримати запрошення від роботодавця, підготувати та передати персональні документи для того, щоб влаштуватися на роботу в Польщі легально та на максимально вигідних умовах.

Заробітна плата та умови праці для зварювальників у Польщі

Польські роботодавці пропонують схожі умови праці, зокрема:

 • робочий день – 8-10 годин;

 • оплата праці – погодинна від 12 до 19 злотих;

 • вихідні дні – субота та неділя;

 • додаткові умови – страхування життя та здоровʼя робітника.

На деяких підприємствах Польщі може бути встановлений шестиденний робочий тиждень. Відповідні показники заробітної плати не є остаточними, тому українські фахівці можуть розраховувати на погодинну ставку від 20 злотих.

Актуальні вакансії в Польщі: пошук роботи для зварювальника

Компанія Flambir ретельно відбирає вакансії, тому кандидати можуть бути впевнені в чесних і гідних умовах працевлаштування. Роботу завдяки нам знаходять не лише зварювальники, а й монтажники, електрики, прибиральники, слюсарі, пакувальники та інші. Звертайтеся за консультацією за телефоном чи в соціальних мережах. Працевлаштуватися в Європі – це просто з нашою допомогою!

bottom of page