top of page
Is-Your-Electrician-Qualified-for-the-Jo

Електрик

Місто: різні міста

Робота для: Чоловіків 

Оплата: 24-26 зл/год нетто

Житло:  500 зл/ міс (знімається з заробітної плати). Якщо ви орендуєте житло самостійно - додаємо 1,25 зл до ставки.

Графік роботи:  8-10 годин. 5-6 днів на тиждень. Денні зміни. 

Досвід:  

- профільна освіта;

- комунікативна польська;

- досвід роботи;

- допуск (якщо немає, допомагаємо з курсами)

Суть роботи:

- Монтаж, наладка і обслуговування електроустаткування.

- Прокладання електропроводки.

Заявка на безкоштовну вакансію

Якщо ви вважаєте себе спеціалістом у якійсь справі, то вже багато разів замислювалися про переїзд до іншої країни з метою отримання вищої заробітної плати. Всі, без винятку, кваліфіковані фахівці, будь-то електрик, будівельник, архітектор, заслуговують на належну оплату праці. І якщо вас не влаштовує те, що ви маєте зараз, тоді переїзд до Польщі може стати відмінним варіантом.

Працевлаштування у Польщі приваблює українців масою переваг:

  • висока зарплата, яка завжди виплачується вчасно;

  • повний соціальний пакет, включаючи страховку;

  • можливість переїзду до нової країни;

  • можливість покращити знання іноземних мов;

  • низькі витрати на переїзд;

  • великий вибір вакансій для роботи;

Робота електрик в Польщі може стати реальністю вже зараз! Ми допоможемо вам швидко працевлаштуватись у найкращих компаніях без будь-яких ризиків.

Робота в Польщі електриком

Якщо ви маєте спеціалізацію електрика, не варто відкладати процес працевлаштування. Якщо ви хочете отримувати високу зарплату, рости разом з усією вашою майбутньою європейською компанією, стати кваліфікованіше і набратися досвіду – тоді робота електрик у Польщі стане для вас чудовим рішенням. Для того, щоб влаштуватись на роботу електриком у Польщі, дуже важливо підготувати всі документи. Спочатку підготуйте всі документи, які підтверджують ваші кваліфікаційні навички. Вам буде великим плюсом якщо ви зможете зібрати відгуки від ваших попередніх роботодавців. Оформіть правильно резюме, вкажіть ваші мовні навички.

Часто робота електриків Польща, тим паче офіційна, пов'язана з багатьма бюрократичними моментами. Так, потенційному працівнику варто пам'ятати, що для законного працевлаштування необхідно укладати офіційний договір з роботодавцем.

Крім того, ви ризикуєте залишитися без виплат, навіть мінімальних, адже вони можуть бути прописані тільки в трудовому договорі, і у разі недотримання початкових умов контракту, вам навіть не буде куди поскаржитися на ситуацію, що склалася.

Заробітна плата залежить від конкретного працедавця. Також на її рівень впливають ваші вміння та навички. Якщо після закінчення терміну ви та ваш роботодавець вирішите продовжити термін контракту, ви можете зробити це без виїзду за територію Польщі. Все вирішується на місці за короткий термін.

Але якщо ви розумієте, що більше робота для електриків в Польщі вам не підходить, тоді варто знайти інші варіанти та після закінчення терміну трудового договору перейти на нову роботу (попередньо оформивши всі документи). Ми допомагаємо знайти роботу для чоловіків Польщі з будь-яких спеціальностей, і навіть роботу на меблевій фабриці в Польщі.

bottom of page