top of page
pexels-ono-kosuki-5974325.jpg

МЕБЛЕВА ФАБРИКА

Місто : Wieruszów

Робота для : Чоловіків та жінок

Оплата : 21-27,7 злот/годину

Житло : 450 злот з зарплати 

Графік роботи : денні зміни 10 годин Пн-Сб

Досвід : не вимагається . 

Суть роботи :

Процеси для жінок
- пакування  готових меблів,

- наповнення поролоном.
Процеси для чоловіків

- зачистка деревини,

- розпилювання дощок,

- сортування,

- комплектування. 

Заявка на безкоштовну вакансію

 

Виготовлення меблів - перспективний напрямок бізнесу, що поєднує у собі виробництво та творчість. Не дивно, що саме ця галузь зазнає дефіциту фахівців і просто робочих рук. Тому робота на меблевій фабриці у Польщі вважається найбільш доступною та універсальною для тих, хто вирішив пошукати щастя за кордоном.


Специфіка меблевого виробництва полягає в тому, що цей бізнес дуже різноплановий і не має чіткого формату. Це може бути як велика меблева фабрика, так і невелика майстерня з виготовлення авторських меблів. Причому меблі можуть створюватися в різних стилях: починаючи від традиційної дерев'яної і закінчуючи кованої або м'якої. А це означає, що ті, хто шукає роботу для чоловіків у Польщі, можуть звернути увагу на меблеве виробництво.

 

Пару слів про вакансії у меблевому виробництві

 

Робота в Польщі на меблевій фабриці підійде працівникам наступних спеціальностей:
 

  • Дизайнер-конструктор. Вакансія передбачає наявність спеціальної освіти, досвід роботи (іноді роботодавець просить підтвердити досвід наявністю портфоліо), уміння працювати у спеціальних програмах та, звичайно ж, знання польської мови.

  • Складальник меблів. Якщо співробітник потрапив до невеликого цеху або авторської майстерні, то, швидше за все, до його обов'язків входитиме безпосереднє складання деталей на складі або у замовника. Якщо ж передбачається робота на меблевій фабриці, де практикується конвеєрне складання, то працівник відповідає за складання на певному етапі процесу. До речі, у разі можна отримати посаду, не ім'я досвіду роботи, щоб у протягом кількох днів освоїти особливості процесу.

  • Столяр. Робота в Польщі для столяра найчастіше стосується зайнятості саме на меблевому виробництві. Вакансія передбачає наявність у здобувача спеціальної освіти та досвіду роботи.

  • Малярів. Незважаючи на те, що ця вакансія вважається нетиповою для меблевого виробництва, деякі підприємства запрошують на роботу досвідчених фахівців, які мають відповідну освіту. Як правило, це ті фірми, які займаються фарбуванням меблів, надаючи поверхні глянсового або матового ефекту, втілення дизайнерських варіантів оформлення меблів і т.д.

  • Швачки, закрійники. На цю вакансію можуть претендувати і чоловіки, і жінки, які мають досвід роботи на аналогічній посаді. Вакансія характерна для підприємств, які займаються виготовленням м'яких меблів.

  • Пакувальники. Меблева фабрика часто публікує вакансії і для пакувальників. Ця робота не потребує спеціальної освіти чи досвіду роботи. Тут головне особисті якості працівника та хороша фізична підготовка.


Чи зацікавила робота в Польщі на меблевій фабриці? Вакансії можна знайти на сайтах фабрик-виробників, а можна заощадити час і звернутися до наших менеджерів, які підберуть оптимальну вакансію, залежно від вашого досвіду та можливостей.

bottom of page