top of page
1690427902_myskillsconnect-com-p-pogruzchik-karshchik-foto-16 (1).jpg

Місто:  Olsztyn

Робота для: Чоловіків, жінок

Оплата: 25-27,7 зл/год. 

Житло:  надається перевага працівникам з власним житлом

Графік роботи: денні і нічні  зміни по 12  год або 3 зміни по 8 годин  Пн-Пт

Досвід:  

- Права  UDT(польські)
- Досвід не менше року
- Вік до 50 років

Суть роботи:  перевезення готової продукції упакованої на палети. 

Заявка на безкоштовну вакансію

КАРЩИК (водій вилочного навантажувача)

Карщик, або як пишуть у вакансії машиніст автонавантажувача, працює на підприємствах, які займаються народним господарством. Карщик керує акумуляторним та тракторним навантажувачем, вагононавантажувачем та вагонорозвантажувачем, їх вантажозахоплюючим механізмом, а також пристроями для виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Ще одна робота в Польщі карщика - це проведення технічного обслуговування самого навантажувача і поточний ремонт його механізмів.

Якщо в Україні за таку діяльність людина отримує мало, то у Польщі ціна за таку роботу набагато вища. Все тому, що там така праця дуже цінується. Саме тому якщо ви хочете поїхати в іншу країну на заробітки, варто розглянути роботу на карі в Польщі. Працевлаштування разом з нами пройде швидко та максимально комфортно для вас.

Що потрібно, щоб отримати роботу карщиком в Польщі

Перше, що потрібно зробити, це звернутися до нас з чітким бажанням працювати в Польщі. Після цього ми з вами серед великого списку вакансій вибираємо відповідні варіанти. Дуже важливо чітко відповідати всім вимогам, які вказали роботодавці у своїх вакансіях. Більше того, якщо якась із компаній вкаже знання якоїсь конкретної мови, цей пункт не можна пропускати. Чим краще буде підготовлено ваше резюме, тим вища ймовірність того, що вас візьмуть на роботу водія навантажувача у Польщі.

Після того, як буде надіслано резюме та отримано позитивну відповідь від роботодавця, слід почати готувати повний пакет документів. До нього входить віза, запрошення на роботу від роботодавця та інші документи для оформлення на роботу. При зборі документів наші менеджери проконсультують вас і допоможуть зібрати все необхідне.

Щодо запрошення на роботу водій карщик Польща, то тут варто чітко розуміти. Якщо роботодавець оформляє запрошення на конкретний термін, весь цей час ви закріплені тільки за цим роботодавцем і не можете поміняти місце роботи. Тільки після закінчення терміну дії запрошення, ви можете знайти на місці нову роботу і продовжити свою візу. Таким чином, ви не порушите польських законів і не отримаєте жодних санкцій.

Майте на увазі, що працевлаштування для чоловіка в Польщі є реальним. Є багато вакансій, які роботодавці намагаються максимально швидко закрити. Тому дуже часто ви можете зустріти вакансії водія трактора, перевізника, зварювальника, вантажника, роздільника м'яса, сантехніка, електрика та інші. Головна умова для працевлаштування – це відповідність усім вимогам, наявність кваліфікації та належної освіти. Деякі позиції також потребують досвіду роботи. До речі, якщо ви хочете податись на вакансію водія, тоді перевірте, щоб ваші права відповідають європейським стандартам. При працевлаштуванні до Варшави та інших міст праця робочих фахівців оплачуватиметься по годинах.

Якщо вам потрібна робота в Польщі для хлопців, зокрема робота слюсар Польща, тоді просто зв'яжіться з нами.

bottom of page