top of page
Профессиональные повара

КУХАР

Місто : Wrocław

Робота для : Чоловіків та Жінок

Оплата : 21 зл/год нетто. 

Житло :  не надається

Графік роботи : 8 год, з пн - пт.

Досвід :  Вік до 55р.,досвід роботи кухарем, комунікативна польська мова.

Суть роботи : Приготування страв польської і європейської кухні.

Заявка на безкоштовну вакансію

 

Висока якість продукції – пріоритет будь-якого виробництва, тому вакансія «контролер якості» завжди актуальна на ринку праці, як вітчизняного, так і зарубіжного. Ця вакансія передбачає зайнятість на підприємствах різної спеціалізації, починаючи від легкої промисловості та закінчуючи машинобудівними цехами.

Нюанси професії

Робота контролера якості полягає в ретельному контролі продукту, починаючи від відповідності стандартам і закінчуючи цілісністю упаковки. Іноді в обов'язки може входити перевірка якості сировини, контроль за технологічними процесом, робота з персоналом з метою профілактики неправильної експлуатації обладнання і т.д. Крім цього, контролер якості займається заповненням різних документів, тому здобувач, якого цікавить вакансія «контролер якості товару» Польщі має знати польську мову.


Як і будь-яка інша професія на виробництві, контролер якості, це та робота, яка має свої переваги та недоліки. Отже, до переваг посади можна віднести:

  • Гарний рівень оплати. Оскільки контроль якості виробів - робота, що передбачає достатній ступінь відповідальності за якість та репутацію продукції, роботодавець готовий гідно оплачувати цю працю. Так, новачок на заводі в Польщі може розраховувати на середню зарплату – 2800 злотих/місяць, що еквівалентно майже 600 доларам.

  • Надання житла. Практично всі роботодавці, хто пропонує роботу на заводі чи фабриці, забезпечують своїх працівників житлом (іноді з умовою вирахування оренди житла із зарплати). Якщо працівник орендує житло самостійно, то роботодавець компенсує йому оренду додатковими виплатами.

  • Універсальність вакансії. На посаду контролера якості товарів може претендувати як чоловік, так і жінка. Головне, мати хороші особисті якості: уважністю, вмінням концентруватися, схильність до виконання монотонної роботи і т.д.

  • Можливість працевлаштування без досвіду роботи. Якщо співробітник демонструє хороші особисті якості, про які ми говорили вище, і має гарний рівень мови, то він має хороші шанси отримати посаду контролера якості вже в перші дні роботи на підприємстві.

 

Недоліками цієї вакансії вважається:
 

  • Необхідність тривалого перебування на ногах. Практично весь робочий день контролер проводить на ногах, перевіряючи якість товару або на складі або на фінальному етапі конвеєра.

  • Високе навантаження на зір.

  • Знання мови. Без знання мови неможливо заповнювати різні документи: акти, накладні, службові записки.

  • Рівень відповідальності. Пам'ятайте, що контролер якості виробу відповідає за весь шлюб, випущений за межі підприємства, а ще гірше, за браковану партію, якщо така повернулася.

 

Контролер якості – це чудова робота за кордоном для сімейних пар без посередників, які шукають варіант для спільного виїзду на заробітки. Зверніться до наших фахівців і ми підберемо вам не тільки вакансію контролера якості, але й пакувальника, робота якого не вимагає спеціальної підготовки.

bottom of page