top of page
на кури (1).png

М'ясне виробництво

Місто : Ostróda

Робота для : Чоловіків та Жінок

Оплата :  18 - 23 зл/год нетто

Житло :  300 зл/ міс (знімається з заробітної плати). Якщо працівник орендує житло самостійно - відшкодовуємо 1 зл./ год.

Графік роботи :  10 год. можна брати  надгодини. 6 днів на тиждень. Денні зміни.

Досвід :  не вимагається.

Суть роботи : Робота на різних процесах обробки. В основному процес убою та розбору мяса індика. Чоловіки працюють на завішуванні індиків .

Заявка на безкоштовну вакансію

 

Виробництво м’яса в Польщі роботу пропонує українцям частіше за підприємства багатьох інших галузей. Серед вагомих переваг вакансії є те, що вона не потребує спеціальної освіти та обов’язкового досвіду роботи, тож, приступити до її виконання може буди хто бажаючий. Вакансія розрахована як на чоловіків, так і на жінок. Робота на м’ясному виробництві завжди в топі гарячих вакансій в Польщі, тому придивіться уважніше до цієї вакансії.

 

До гідної зарплатні по тарифу 19 злотих за годину додається надане роботодавцем житло (за яке з зарплатні утримується сума в 300 злотих). За ці гроші роботодавець надає житлове приміщення з усім необхідним для проживання, у тому числі побутовою технікою. Є можливість самостійного приготування їжі. Якщо ви маєте змогу самостійно орендувати житло, роботодавець заохочує таке бажання відшкодуванням у розмірі 1 злотий за годину праці.

 

Виробництво знаходиться у місті Ostróda. Це комфортне для проживання місто з доступними цінами на харчі, послуги тощо. Вакансією передбачено виконання різних обов’язків, різноманітних процесів обробки м’яса. Робота з пакування м’яса в Польщі не вважається найлегшою, проте її виконання не передбачає досвіду та освіти, вітається вміння працювати ножами, що буде додатковою перевагою претендента. Під час роботи потрібно буде розбирати м'ясо індика, виробляти філе, пакувати м'ясо тощо. Графік роботи гнучкий у тому сенсі, що є можливість брати надгодини. Загальний графік – 10 годин на день. Виробництво працює в одну зміну, тобто це денна робота нічних змін не передбачається. На м’ясне виробництво жінок вакансії запрошують так само, як і чоловіків. Вітається працевлаштування сімейних пар. Ще одна перевага вакансії – виплати заробітної плати два рази на місяць.

 

Якщо ви раніше працювали в обробці мяса, в Польщі вакансії знайдуться і іншого напрямку. Наприклад, робота на виробництві шинки в Польщі, робота гідно оплачується.

Для роботи в Польщі на м’ясокомбінаті потрібно мати запрошення на роботу (видається роботодавцем), візу, паспорт громадянина України та закордонний паспорт, фотокартки, страховий поліс, також треба заповнити анкету. Роботодавець надає допомогу у оформленні документів для працевлаштування.

 

Взагалі в Польщі наразі дуже турботливо ставляться до українців через війну, яка змусила тисячі з них покинути власні домівки. Якщо ви ще перебуваєте на Батьківщині і мусите виїхати за кордон, Польща стане безпечним місцем для проживання та роботи. Для тих, хто вже знайшов тимчасовий прихисток у Польщі та прагне адаптуватися, стати самостійним та знайти роботу, завжди знайдуться гідні вакансії. Головне – уберегти себе від пропозицій шахраїв та від недобросовісних роботодавцев, але шукаючи роботу за допомогою офіційних джерел на спеціалізованих сервісів, ви гарантуєте собі безпеку в цьому питанні.

bottom of page