top of page
Ченстохова.png

Різноробочий
на авто завод

Місто : Częstochowa

Робота для : Чоловіків та жінок

Оплата : 20, 5 -22 зл/год

Житло : 300 злот. з зарплати . Якщо є своє +1,5 до ставки .

Графік роботи :Денні/Нічні зміни 8 годин Пн-Сб 

Досвід : Розуміння польської для жінок . 

Суть роботи : Виробництво  гумових трубок, автозапчастин. Чоловіки працюють на автоклаві (виготовляють деталі).

Жінки - монтаж , контроль якості . 

Заявка на безкоштовну вакансію

Чудовою можливістю покращити своє матеріальне становище є отримання роботи за кордоном, зокрема в Польщі, де некваліфікована праця дуже затребувана. Робота в Польщі різноробочим може стати вдалим стартом для подальшої побудови успішної кар’єри, адже польські роботодавці завжди готові надати перспективним працівникам можливість навчатися та підвищувати рівень своєї кваліфікації. Для того щоб працевлаштування в Польщі було безпечним і легальним, доцільно скористатися послугами компанії Flambir. Ми допоможемо вам знайти оптимальну пропозицію з урахуванням ваших знань, умінь і навичок. 

Хто може працевлаштуватися в Польщі різноробочим?

Знайти роботу різноробочим українцю в Польщі не так складно, як може здатися на перший погляд. Це можуть зробити як чоловіки, так і жінки. Суворих вікових обмежень немає – зазвичай перевага віддається кандидатам у віці від 20 до 50 років. 

Різноробочий може не мати особливих навичок та умінь. Головне – чітке виконання поставлених завдань. Також не варто забувати про оперативність та якість робіт.

Щоб стати різноробочим, не потрібно закінчувати якісь курси, ба більше мати вищу освіту. Ця посада не передбачає проходження спеціалізованої освітньої програми.

Кандидат без досвіду швидко навчиться на практиці. Спочатку він виконує легку роботу, потім складнішу. На серйозних підприємствах можуть проводитися короткочасні курси чи виробниче навчання.

Умови праці різноробочим у Польщі

Різноробочий – одна з найпопулярніших професій. Навіть у найскладніші економічні часи попит на різноробочих завжди був великим.

Якщо коротко, то це люди, які займаються некваліфікованою роботою на підприємстві. Фактично це працівник без досвіду, який може працювати на різних виробничих процесах. Різноробочий є незамінним співробітником для інших спеціалістів.

Він може займатися навантаженням, розвантаженням, штабелюванням вантажів, переміщенням різних матеріалів, комплектацією та сортуванням товарів у складських приміщеннях. Очищення території від бруду та миття приміщень теж входять до обов'язків різноробочого. Така посада добре підходить фахівцям-початківцям для старту кар'єри та студентам, які шукають спосіб додаткового заробітку.

Найвигідніше влаштовуватися на постійну роботу різноробочим в Польщі. У такому разі варто розглядати заводи чи фабрики. Водночас до обов'язків різноробочого не входитиме брудна чи надто важка робота.

До переліку справ, які має виконувати різноробочий, належать такі:

  • Прибирання сміття, зокрема будівельного.

  • Монтаж/демонтаж конструкцій.

  • Транспортування вантажів.

  • Вивантаження продукції.

  • Сортування продукції.

  • Прибирання приміщень, миття різної тари та обладнання.

  • Очищення території підприємства від бруду, снігу чи листя.

  • Комплектування продукції на складі.

  • Переміщення предметів та ін.

Спочатку посада різноробочого може розглядатися як підробіток, але згодом, якщо влаштуватися в хорошу компанію, є ймовірність кар'єрного зросту та значного збільшення окладу.

Оплата праці

Влаштувавшись різноробочим у Польщі, українець може заробляти 700-1400 євро в залежності від кількості відпрацьованих годин та складності роботи. Якщо терміново потрібні гроші, або ви вже довго шукаєте роботу, вакансія різноробочим у Польщі – це саме те, що вам потрібно.

Проживання в Польщі

Деякі компанії забезпечують своїх співробітників житлом, а харчування зазвичай покладається на плечі самих робітників. Але навіть якщо ви будете винаймати житло, воно обійдеться: від 150 євро (ліжко-місце в загальній кімнаті), від 500 євро - невелика квартира.

Робочий графік та інші важливі нюанси

Працевлаштування різноробочим у Польщі - це ідеальний варіант для українців, які хочуть отримати неоціненний досвід роботи за кордоном. Адже в процесі виконання обов'язків в одній із іноземних компаній співробітник зможе дізнатися про такі тонкощі професії, які ніхто йому не розповість.

Вагомою перевагою працевлаштування різноробочим у Польщі є той факт, що заробітна плата в країнах Євросоюзу набагато вища, ніж в Україні. Графік роботи залежить від роботодавця. Він може бути п’ятиденним або змінним. Водночас робочий час кожного співробітника, який працює за змінним графіком, розраховується індивідуально.

Як знайти роботу в Польщі та працевлаштуватися?

Якщо ви прагнете знайти легальну роботу за кордоном без знання мови, специфічних знань і навичок, скористайтеся послугами агенції з працевлаштування Flambir. Ми підберемо для вас найкращу вакансію від прямих роботодавців. Пропонуємо широкий вибір вакансій у Польщі для українців у сфері торгівлі: продавці, продавці-консультанти, вантажники, різноробочі та інші. 

Компанія Flambir допоможе вам навіть тоді, коли потрібна робота без досвіду та знання польської мови. З нами ви зможете знайти саме ту роботу, про яку мрієте. 

Актуальні вакансії різноробочим у Польщі

Агенція з пошуку роботи Flambir пропонує такі вакансії:

Різноробочий на авто завод. Місто: Częstochowa. Оплата: 18-18, 5 зл/год. Доплата за роботу в нічні зміни - 20%, доплата за роботу у вихідні - 100%. Суть роботи: виробництво гумових трубок, автозапчастин. Чоловіки працюють на автоклаві (виготовляють самі деталі). Жінки - монтаж, контроль якості.

bottom of page