top of page
Тартак (різноробочі на м‘ясо).png

Виробництво шинки

Місто: Wieruszów (100 км від Вроцлава)

Робота для: Чоловіків та Жінок

Оплата: 23 - 26 зл/год нетто, премії за ефективність.

Житло:  400 зл/ міс (знімається з заробітної плати). Якщо працівник орендує житло самостійно - відшкодовуємо 1,5 зл/год.

Графік роботи:  10 год. 5 - 6 днів на тиждень. Денні зміни.

Досвід:  Досвід на м’ясокомбінаті буде перевагою, розуміння польської мови. 

Суть роботи : Робота на  процесах обробки м’яса свинини. Зачистка м’яса для подальшої обробки (шинки). ЗАБОЮ немає.

.

 

Заявка на безкоштовну вакансію

 

Робота на виробництві шинки та м'ясних продуктів займає лідируючі позиції у переліку вакансій на ринку праці Польщі. Сюди завжди потрібні люди, причому набір триває цілий рік.


У цій сфері досвід роботи буде вашою великою перевагою. А наявність спеціальної освіти подвоює шанси здобути посаду з гідною оплатою. Якщо ви технічно володієте кухонним ножем, легко справляєтеся з промисловими м'ясорубками та іншою обробною технікою, вмієте працювати з м'ясом і птицею, то ця робота для вас.


Якщо ж ви новачок у цій сфері, і весь ваш досвід обмежується розбиранням курки на власній кухні, теж не біда. Харчова промисловість – це сфера, де вільні руки завжди потрібні, незалежно від досвіду. У цьому випадку вас поставлять на більш легкі процеси, доки ви не освоїте основи виробництва. Адже головною перевагою роботи з виготовлення шинки є можливість освоїти навички за пару днів.


А ось умовою, без якої не візьмуть жодного кандидата, є досить гарна фізична форма та витривалість. Ну і звичайно ж, у вас не повинно бути жодних хронічних захворювань, які перешкоджають роботі в цій сфері. У більшості випадків роботодавець вимагає у кандидата пройти медичне обстеження на допуск до роботи з харчовими продуктами, або організовує цю процедуру.


Слід враховувати, що температурний режим на м'ясокомбінаті часто коливається в межах 5-8°, адже часто робота з м'ясом може відбуватися безпосередньо в холодильнику. Тому людям, які погано переносять низькі температури, варто добре подумати при виборі вакансії.


Більшість колективу на м'ясокомбінаті – чоловіки. Для них завжди є вільні місця на такі вакансії, як забійник худоби, м'ясник, обвалювач м'яса. Тут потрібна швидка і водночас якісна робота з нормами виробітку. Наприклад, за зміну обвальнику необхідно відокремити від кістки близько тонни м'яса.


Багато фабрик віддають перевагу сімейним парам. Серед вакансій на виробництві шинки, без сумніву, знайдеться робота і для жінок. Це можуть бути пакувальники на конвеєрах, прибиральниці виробничих приміщень або кухар. Найчастіше за вами закріплюється один процес, за який ви відповідаєте. Саме в ньому ви доводите до філігранності свої вміння.

Робоча зміна

Тривалість робочої зміни становить 10-12 годин 5-6 днів на тиждень.


Оплата залежить від процесу, на якому ви перебуваєте та вашої кваліфікації. У середньому це 10-12 злотих. Усі переробки оплачуються додатково. На багатьох комбінатах після трьох місяців збільшується ставка або з'являються бонуси у вигляді кількох кілограмів продукції на людину на місяць.


Роботодавці забезпечують усіх співробітників спецодягом та інвентарем.


Зацікавилися вакансіями в галузі виробництва шинки та м'ясних продуктів? Зверніться до наших фахівців і ми підберемо для вас найкращу вакансію. У нас є великий вибір вакансій на роботу у Польщі для чоловіків та жінок!

bottom of page