top of page

Приватне медичне страхування в Польщі

Під час проживання та роботи в Польщі у Вас з часом може виникнути потреба у зверненні до медичної установи або лікаря на первинний огляд. Для цього особа, яка звертається за медичною допомогою матиме медичне страхування.

Розгляньмо, які види медичного страхування може отримати працівник у Польщі!

Сплачуючи страховий внесок, чи можна отримувати безоплатну медичну допомогу в лікарнях або первинний огляд у сімейного лікаря - тобто медичне страхування від ZUS?

Кожен легально працевлаштований іноземець автоматично має страхування ZUS, що надає змогу на первинне звернення до лікаря або невідкладну швидку допомогу. Безкоштовну медичну допомогу можна отримати в лікарнях, які входять в мережу NFZ (національний фонд здоров’я). 


Що таке приватне медичне страхування?

Приватне медичне страхування - це гарантія надання медичної допомоги застрахованій особі у разі такої необхідності. Страхування покриває фінансові витрати на медичне обслуговування, ліки та інші супутні послуги, що прописані у договорі страховки у межах визначеної суми.

Приватне медичне страхування покриває не тільки первинне звернення, а й наступну діагностику, звернення до лікарів-спеціалістів, лікування (умови залежать від пакета страхування) та можливість звернення до великого переліку приватних медичних закладів.

Компанія Flambir дає можливість своїм працівникам отримати приватне медичне страхування, для цього розглянемо шляхи, як його одержати.

Як можна отримати приватне медичне страхування?

 1. Безкоштовно (якщо Ви є працівником компанії Flambir, та відпрацювали 1 рік). Для цього слід оформити заявку у Вашого координатора.

 2. За особисті кошти (в будь-який момент). Якщо компанія в якій Ви працюєте надає таку послугу, це можна зробити через координатора або ж самостійно звернутись в страхову фірму для оформлення медичного страхування.

Якщо Ви є користувачем приватного медичного страхування, то скористатись ним Ви зможете наступним чином:

 • Для оформлення медичних послуг зателефонуйте  на гарячу лінію страхової компанії.

 • Гаряча лінія працює цілодобово та без вихідних.

 • Кожна планова медична послуга підтверджується кодом (номером) авторизації, який ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно вказати при зверненні до медичного закладу.

 • За два дні до візиту застрахована особа отримує голосове сповіщення про візит, а також СМС з нагадуванням про дату візиту.

Терміни надання медичних послуг?

 • Терміни надання медичних послуг по приватному медичному страхуванні?

 • до 24 годин з дня отримання заявки - сімейний лікар, терапевт, педіатр

 • до 3 робочих днів з дати надходження звернення - лікарі-спеціалісти: алерголог, хірург, дерматолог, гастроентеролог, гінеколог, кардіолог, ларинголог, офтальмолог, ортопед, уролог

 • до 5 робочих днів з дня надходження заяви - лікарі інших спеціальностей

 • протягом 1 робочого дня - рентген (без рентгену зуба)

 • протягом 1 робочого дня - ЕКГ спокою

 • до 5 робочих днів з дня отримання заявки УЗД органів черевної порожнини, щитоподібної залози, молочної залози

 • до 10 робочих днів з дати отримання заявки - спеціалізоване УЗД, тобто ортопедичне, суглобів, сухожиль, м’яких тканин, доплер

 • до 10 робочих днів дослідження, такі як магнітно-резонансна томографія, комп’ютерна томографія, мамографія, ендоскопічні дослідження, ЕЕГ

 • відвідування додому - послуги, що надаються протягом 4 годин вдень, до 8 годин вночі

    Пам’ятайте, що здоров’я це те, про що варто дбати, тому обирайте правильних роботодавців. З Flambir Ви самостійно можете обрати вид медичного страхування та бути впевненим у тому, що Вам нададуть належну допомогу.


4 перегляди

Comentarios


bottom of page