top of page

Робота для української молоді та студентів у Польщі

Прагнення розвивати власні таланти та отримати професію, яка дасть змогу добре заробляти, працюючи на топового роботодавця, стимулює українських дівчат і хлопців шукати навчальні заклади та вакансії за кордоном. Польща розташована близько, має схожу мову, лояльно ставиться до українців і пропонує безліч варіантів для навчання та влаштування на роботу. Сюди можуть приїжджати студенти будь-якого року навчання та вся молодь, яка орієнтована на отримання стабільного прибутку та комфортних умов праці.


Робота для українців в Польщі є завжди. Головне – правильно обрати фірму чи підприємство, потурбуватися про юридичні та організаційні питання. В цьому вам допоможе агенція з питань працевлаштування Flambir. завдяки нам ви можете отримати доступ до вакансій безпосередньо від роботодавців і безпечно виїхати за межі Україні на роботу. Пошук спеціальностей відбувається онлайн, а наші консультанти постійно перебувають на зв'язку для надання будь-якої потрібної інформації.


Робота в Польщі для українських студентів: головні переваги


Зважаючи на сучасні реалії, знайти вакансію в рідній країні українським студентам вкрай складно. Проблем багато, починаючи від закриття підприємств і зменшення штату, закінчуючи низькою заробітною платою та відсутністю прийнятних умов праці й перспектив кар’єрного зростання.


Робота в Польщі - зовсім інша справа, де молоді пропонують:

 1. Стабільну та високу заробітну плату, яка мінімум на 20-25% вище, ніж в Україні та нараховується за прозорою схемою. Польські роботодавці дотримуються правових норм, тому нічого не платять «у конвертах» і встановлюють зрозумілу систему нарахування оплати залежно від кількості годин. Ви отримуєте саме стільки, скільки вам обіцяли спочатку, водночас вартість продуктів наразі майже така сама, як на Батьківщині. Тому у молоді є можливість накопичити кошти на подорожі, допомогу родичам, покупки тощо.

 2. Наявність соціальних гарантій, зокрема медичного страхування та закріплення за вами певної посади. Не потрібно турбуватися, що після приїзду доведеться виконувати якісь інші завдання, крім тих, про які зазначено в договорі. До того ж усім шукачам роботи в Польщі, якщо вони обирають вакансії через Flambir, надається поліс для отримання медичних послуг у разі потреби. Якщо ви захворієте, то без проблем зможете пройти обстеження, здати аналізи та  потрапити на візит до лікаря.

 3. Можливість розвиватися в обраній сфері завдяки проходженню навчальних курсів, участі в різноманітних заходах, а також стажуванню в країнах Європейського союзу. Значна кількість програм оплачується підприємством, тому під час роботи студенти в Польщі можуть отримати знання та навички, які в майбутньому допоможуть влаштуватися на постійну посаду в престижну компанію та продовжувати будувати кар’єру.

 4. Безліч посад саме для молоді. Студенти - це категорія співробітників, яка є дуже затребуваною в Польщі, тому знайти роботодавця буде нескладно. Варто лише вирішити, ким саме ви хочете працювати та яку заробітну плату отримувати. Такий попит на іноземних студентів зумовлений відтоком молоді з Польщі в країни ЄС з більш високим рівнем життя.

 5. Привабливі умови. Це стосується не лише організації праці (надання робочого одягу, безпечного середовища тощо), а й проживання та інколи й дозвілля. Деякі великі компанії регулярно організують для працівників відпочинок і корпоративні події.


Також суттєвим аргументом є прості вимоги до працевлаштування в Польщі, якщо порівнювати з Німеччиною, Австрією, Францію, Великобританією тощо. Насправді майже кожен студент має змогу вирушити в сусідню країну, щоб спробувати свої сили в тому чи іншому виді діяльності, заробити грошей, отримати неймовірний досвід і можливість переїхати за кордон на постійне проживання.


Як знайти роботу в Польщі завдяки агенції Flambir


Flambir – це сайт для пошуку роботи для студентів у Польщі, де можна знайти вакансії в різних містах з урахуванням індивідуальних уподобань. Для отримання доступу до послуг нашої платформі потрібно зареєструватися, надавши ім'я та контактні дані. Процедура займає кілька хвилин, після чого можна починати обирати пропозиції за заробітною платою, умовами праці, локацією, видом діяльності та іншими критеріями. До кожної вакансії надається детальний опис. За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів за контактним номером телефону. Якщо вас і працедавця все влаштує, спеціалісти агенції підготують документи, організують подорож до місця роботи, проконтролюють поселення та оформлення на роботу. Після 5 робочих днів кожен працівник отримує аванс.


Типові робочі місця для українських молодих спеціалістів у Польщі


Перелік вакансій доволі великий, але здебільшого виникає потреба в працівниках таких сфер:

 • готельне господарство та туризм – робота в Польщі є для покоївок, адміністраторів хостелів, вантажників тощо;

 • промисловість – завжди потрібні працівники різних спеціальностей на заводи;

 • інформаційні технології – якщо у вас є знання та навички в програмуванні та розробці програм чи сайтів, отримати роботу буде нескладно;

 • медицина – в державні та приватні клініки потрібні медичні сестри, санітари, лікарі;

 • сфера послуг – популярними є вакансії перукарів, манікюрниць, масажистів, продавців, паркувальників, доглядальниць тощо.


Як молоді працювати та навчатися в Польщі: рекомендації експертів


Бажання студентів отримати роботу за кордоном – це добре, а за допомогою нашої платформи зробити це нескладно. Однак варто потурбуватися про те, щоб вдалося не лише знайти привабливу вакансію, а й отримати її.


Для цього потрібно:

 1. Відстежувати нові пропозиції.

 2. Надати якнайбільше відомостей про себе в профілі, зокрема про наявність особливих навичок.

 3. Підготуватися до співбесіди, якщо роботодавець бачить в цьому потребу. Варто почитати більше про компанію, аби запевнити співрозмовника в своєму намірі працювати саме там.


Агенція Flambir є найбільш зручною та безпечною компанією для пошуку роботи для студентів в Польщі. Ми працюємо без посередників, надаємо онлайн-підтримку 24/7 і пропонуємо великий перелік вакансій для молоді.

5 переглядів

コメント


bottom of page