top of page

Що взяти при виїзді для роботи за кордон?
Вирушаючи на заробітки за кордон, не варто пакувати неосяжні валізи, досить дізнатись, що потрібно для виїзду на роботу в Польщу та й усе. Польські роботодавці дбають про своїх співробітників, тому в житлі, що надається, як правило, є все необхідне для комфортного життя. Крім того, на більшості підприємств видається спецодяг. Тому взяти із собою потрібно тільки найнеобхідніше. Але пам'ятайте, що є певні обмеження на ввезення деяких речей.


Список речей для поїздки за кордон на роботу


Одяг


Беріть лише необхідні речі для роботи за кордоном, а саме одяг за сезоном. Розумніше і дешевше купити речі, що бракують, на місці. У Польщі часто діють знижки, і ви можете купити все необхідне вже безпосередньо перебуваючи в країні. А ось що справді може стати в пригоді, так це гумові капці і шкарпетки. Візьміть їх обов'язково!


Аптечка


Ліки в Польщі коштують дорого, і найважливіше, багато ліків не продаються без рецепта. Тому рекомендуємо підготувати набір медикаментів першої потреби. Обов'язково візьміть таблетки та порошки від застуди, нежитю та болю у горлі. Стануть в пригоді і болезаспокійливі, а також мазі від розтягнення і забій, бинти, вата, багато пластиру. Якщо у вас є якісь серйозні захворювання, і вам регулярно приймати ліки, тоді обов'язково візьміть довідку від свого лікаря. Оскільки на кордоні у вас можуть вилучити медикаменти без підтвердження лікаря, краще проконтролювати цей момент.


Мобільний зв'язок


Не варто поповнювати українську сім-карту прямо перед поїздкою, адже від неї не буде користі, тільки якщо ви звичайно хочете переплачувати за роумінг. Найдешевше відразу купити польську карту за фактом перебування. Радимо відразу розіслати масове розсилання своїм близьким про зміну номера, щоб ви завжди залишалися на зв'язку. Багато роботодавців одночасно забезпечують новою сім-картою, якщо така умова є у компанії, то вони зазвичай пишуть це в умовах контракту.


Техніка та інші дрібниці


Всі ми вже стали частиною покоління Z, тому без інтернету, фільмів та серіалів уже не уявляємо свого звичайного дня. Ну а що ще робити, якщо у вас вихідний на роботі, а на вулиці дощ чи просто не хочеться йти? Природно, фільми та серіали йдуть на допомогу! Тому зовсім не зайвим буде взяти із собою ноутбук. Пам'ятайте, що при перетині кордону ви можете перевірити його. Також не багато хто, хто вже переїхав до Польщі, радять взяти з собою power bank - портативний зарядний пристрій на випадок, якщо ваш телефон розрядиться в самий невідповідний момент.


Хоча польські роботодавці надають усі необхідні у побуті речі, певний мінімум краще взяти із собою. Візьміть чашку, вилку, ложку, тарілку та каструлю зі сковорідкою. Стануть в нагоді і рушники, а також 1-2 комплекти постільної білизни. Якщо ви розумієте, що вам потрібно більше речей, звичайно, ви без проблем можете зібрати цілу валізу. Але не варто нагромаджувати свою валізу. Визначте для себе згідно з нормами перевезення, які речі можна брати із собою на заробітки в Польщу та візьміть лише найпотрібніше.


Якщо ви щось забули взяти, не переймайтеся. Все-таки ви їдете не на безлюдний острів. Все можна купити за кордоном. Головне мати при собі паспорт, контракт на роботу, трохи готівки та банківську картку.


Виїзд до Польщі на роботу з нами буде максимально комфортно для вас. Ми надамо вам всі вакансії у Польщі, а також розповімо усе про легальне працевлаштування в Польщі.


25 переглядів

Comments


bottom of page