top of page

Візи для офіційного працевлаштування у ПольщіПитання як офіційно влаштуватися на роботу у Польщі зараз дуже актуальний. Процес офіційного працевлаштування у Польщі досить непростий. Потрібно оформити всі документи належним чином, щоб уникнути неприємних ситуацій.


Для того, щоб робота в Польщі офіційно потребує національну візу (тип D), її називають робочою візою. Якщо у вас є біометричний паспорт, тоді ви можете працювати офіційно за біометрією 90 або 180 днів, залежно від терміну контракту. У такому випадку вам підійде робота в Польщі по візі. Якщо біометричного паспорта немає, потрібна віза для роботи в Польщі.


Як оформити візу?


Для отримання національної робочої візи до Польщі насамперед потрібно отримати запрошення на роботу. Її оформляє роботодавець та відправляє вам, у запрошенні чітко вказані всі вимоги та норми роботи – графік, зарплата, дні видачі зарплати, страхові моменти та інше. Якщо у вас немає запрошення, то на кордон можуть виникнути проблеми. При перетині кордону або в Консульстві у вас можуть вимагати цей документ, і якщо його не буде або він буде оформлений неправильно, ви можете отримати санкції. Розмір та форма санкцій вирішується за фактом порушення.


Після отримання запрошення потрібно внести збір за отримання візи на даний момент розмір збору 15 євро. Уточнюйте цей момент під час складання документів, оскільки сума може змінюватись. Далі оформляється медична страховка, яка стане вам гарантією під час перебування в іншій країні.

За страховкою заповнюється анкета для видачі національної візи «Wniosek o wydanie wizy krajowej».


Обов'язково потрібно підготувати оригінал та копію паспорта (внутрішнього та закордонного), фотографії 3,5 на 4,5 (виключно на білому тлі, щоб по заповненню 70% залишало обличчя людини). Якщо вам підтвердять візу, то перший раз її видають на пів року. Після закінчення терміну ви можете продовжити її ще на рік.


Оформити польську візу самостійно можна, але щоб процес оформлення документів був для вас мінімально болючим, ми завжди на зв'язку. Ми допоможемо оформити і зібрати всі документи в одну купу, підкажемо, що і як краще зробити, щоб витратити як матеріальних, так і не матеріальних ресурсів. Сказати точно скільки робиться віза до Польщі складно. Все це залежить від навантаження у відповідних органах управління.

А якщо я отримаю відмову у візі


Звичайно, така ймовірність існує, але таких випадків ми практично не мали. У нас вже є великий досвід у підготовці людини до переїзду, саме тому всі наші клієнти успішно отримували візу та розпочинали нове життя в новій країні. Варто згадати, що фінальне рішення завжди залишається за консульством Польщі. І перший критерій у відмові візи – неправильно оформлене чи нелегальне запрошення на роботу. А оскільки ми працюємо лише з компаніями, які офіційно працевлаштовують на роботу, всі запрошення легальні.


Як отримати візу у Польщу, якщо я не знаю мови?


Щоб отримати візу польську мову знати не обов'язково. Цей критерій відіграє важливу роль при виборі роботи. Якщо роботодавець вказав в описі вакансії, що працівник має знати польську, тоді цей пункт звичайно важливий. А якщо робота не передбачає контакту в людьми, тоді головне бути винахідливим, і тоді ви можете пояснити колегам все, що вам потрібно. Тим більше, що багато хто в Польщі володіє російською, українською та англійською мовами.


39 переглядів

Comentários


bottom of page