top of page

Безкоштовні сайти/додатки з вивчення польської мови

Як вивчити польську мову? Додатки і популярні сайти польської мови для початківців допоможуть покращити навички. Такі програми мають багато переваг. Вони дуже зручні у використанні, завжди доступні, головне, щоб у вас був із собою смартфон, і ви могли б скористатися ними в найбільш зручний для вас час. Ось кілька безкоштовних програм, які рекомендують експерти, якщо ви шукаєте роботу за кордоном у Польщі.

Duolingo


Переваги:

 • не потрібне створення облікового запису;

 • з ним можна вивчити безліч мов, у тому числі екзотичні;

 • пропонує різноманітні способи навчання;

 • тут чудова база для вивчення польської мови безкоштовно.

Duolingo – абсолютний хіт та класика серед безкоштовних додатків для вивчення польської мови. Програма легка у використанні — просто відкрийте її, виберіть мову, яку хочете вивчити, і почніть курс. Немає необхідності створювати обліковий запис, але якщо ви це зробите, у вас буде доступ для збереження ваших результатів та відстеження прогресу. Ця програма для вивчення мови використовує текст, зображення, звуки, щоб почати вивчення. Завдання користувача – зв'язати звук перекладу із зображенням та текстом, а потім – перекласти почуте слово рідною мовою.

Після завершення кожного розділу ви переходите на наступний рівень та отримуєте складніші завдання, які дозволяють розвивати знання словникового запасу та здатність будувати речення.


Memrise


Переваги:

 • унікальні методи навчання;

 • декілька доступних мов;

 • можливість модернізації.

При порівнянні додатків варто звернути увагу на Memrise. Він простий у використанні, підтримує автономні курси та дозволяє вивчати безліч мов. Ви можете почати з основ або одразу перейти на наступний рівень.

Унікальною особливістю Memrise є метод вивчення нових слів. Вони розміщуються у речення зі словами, які звучать однаково рідною мовою користувача. Це полегшує їхнє запам'ятовування. Для кращого ефекту автори програми додали зображення, що ілюструють їхнє значення. Інший цікавий метод, який використали — змішані переклади. Користувач має шанс вивчити кілька нових слів одночасно, багаторазово їх повторюючи.


Busuu


Переваги:

 • відмінно працює на всіх рівнях просування;

 • дозволяє спілкуватися з іншими користувачами та забезпечує з ними зворотний зв'язок.

Безкоштовні програми та сайти для вивчення польської мови багато в чому схожі. Busuu – це простота інтерфейсу та гнучкість функціоналу. Просто авторизуйтеся, виберіть мову та один із можливих рівнів або — і це дуже цікавий варіант — Travel. Цей рівень фокусується на фразах, що найкорисніші у подорожі.

Програма особливо рекомендується для початківців, які хочуть швидко вивчити базову лексику, корисну у повсякденних ситуаціях. Користувач вивчає нові слова та фрази окремо та у складі речень. Рівень володіння новою лексикою перевіряється з допомогою вікторин.


AccellaStudy


Переваги:

 • окремий додаток для кожної мови;

 • декілька режимів навчання;

 • «режим водіння», що дозволяє навчатися під час керування автомобілем.

AcellaStudy пропонує окремі програми для вивчення багатьох мов. Кожен з них відрізняється чудовою простотою, підтримує використання в автономному режимі та відрізняється від інших лише словами, що вивчаються.

Додаток дозволяє контролювати та формувати процес навчання, створюючи персоналізовані набори слів. Якщо у користувача виникають проблеми із запам'ятовуванням кількох конкретних фраз, він може об'єднати їх в один набір і багаторазово повертатися до них, що підтримує навчання.

Інші програми і сайти


Безкоштовні програми для вивчення мов, описані вище, становлять лише невеликий відсоток від доступних на ринку. Вони допоможуть користуватися карткою для розрахунків у Польщі. Ми рекомендуємо їх через їх доведену ефективність та функціональність. Спробуйте також вивчення польської мови за допомогою сайтів знайомств.

23 перегляди

Comments


bottom of page