top of page

ТОП-10 спецiальностей, якi дозволять гiдно заробляти у Польщi

Польща і раніше була привабливою для трудових мігрантів з Україні, а під час війни працевлаштування в Польщі вимушено шукають ще більше українців. Перспективна робота в Польщі залежить від багатьох факторів. Це наявність спеціальності, галузь діяльності, знання польської мови, регіон Польщі, в якому шукають роботу.

Затребувані професії в Польщі дозволять гідно заробляти, наприклад касир, будівельник, водій та далекобійник, повар тощо. Добре оплачується і робота на заводах, складах, у швейному виробництві, харчовій галузі.


Високооплачувані професії в Польщі - це інженер з якості, фінансовий аналітик, бренд-менеджер, робототехнік, ІТ-фахівець, особливо у напрямку безпеки, програміст тощо. Звісно, для цього треба мати і відповідну спеціальність, і досконале знання польської мови (до речі, підвищення рівень володіння останньою допоможуть додатки на телефон для Польщі).Які кваліфіковані роботи потрібні в Польщі


  • Спеціаліст IT. Популярність цієї спеціальності в Польщі зростає так само, як і по всьому світу. Привабливим в цій спеціальності є те, що вивчитися можна у відносно короткий термін, на відміну, наприклад, від лікарських спеціальностей, за якими треба здобувати освіту більше 10 років.

  • Банківські та фінансові спеціальності. Фінансисти непогано можуть заробляти і в Україні, принаймні так було до війни. Але і в довоєнні роки, і зараз заробітна плата цих фахівців в Польщі значно вища.

  • Маркетологи та піарщики. Все залежить від конкретної посади, але фахівці цих спеціальностей завжди мають великі можливості в Польщі, при чому попит на класних фахівців в цій галузі демонструє стабільне зростання.

  • Стоматологи. Стоматологія є дорогою в усьому світі і в Польщі зокрема. Тож, і робота лікарів такої спеціальності гідно оплачується. В стоматології чимало спеціалізацій, найвищі заробітки у хірургів-стоматологів та ортодонтів.

  • Керівники. Ця спеціальність дуже затребувана, якщо ви маєте освіту і досвід, знання мови, то завжди можете претендувати на непогану посаду і оплату, адже такі посади, як виконавчий директор, головний менеджер, головний директор та інші хоча і здобуваються непросто, але варті того, аби до них «дорости». Керівники навіть маленьких підприємств отримують у Польщі зарплатню набагато вищу, ніж в Україні.

  • Адміністратор баз даних. Це досить нова спеціальність. Але вона стрімко набуває популярності і є дуже затребуваною. Зараз все відбувається та зберігається у мережі, тож, треба дбати про безпеку бази даних підприємства. Спеціальність вимагає сучасних знань, високої кваліфікації, відповідальності, але натомість добре оплачується.

  • Ріелтор. Здається, доволі проста спеціалізація, але тільки на першій погляд. Професія вимагає динамічності, добре оплачується, має багато граней. Можна сміливо стверджувати, що ріелтор має бути всебічно розвиненим: тут і навички психолога, маркетолога, бухгалтера тощо. Але якщо ви маєте цю спеціальність, знання, досвід, знаєте мову, то можете розраховувати на дуже гідну оплату праці.

  • Дизайнер. На замітку творчим людям, які шукають, як вибрати роботу в Польщі. Найбільш затребуваним наразі є дизайнер графічний, а також фахівець з розробки веб-макетів. Розмір заробітку може дуже різнитися, але в розвитку майже немає меж.

  • Хірурги та анестезіологи. Взагалі медичні спеціальності є гарною інвестицією в майбутнє, а серед них найбільші заробітки гарантує такі, як хірург та анестезіолог. Крім заробітної плати, важливо, що професія пов’язана із рятуванням життя людей. В Польщі робота лікарів оплачується гідно, українськи фахівці завжди затребувані.

  • Інженери. Це широка спеціалізація, яка надає змогу працювати в багатьох галузях. Які спеціальності потрібні в Польщі? Сьогодні затребувані інженери-механіки, в Польщі для таких фахівців завжди є купа гідних вакансій.

49 переглядів

Commentaires


bottom of page