top of page

Умови працевлаштування в Польщі для громадян Грузії

Багато кого зараз цікавить робота в Польщі для громадян Грузії. Польща користувалась популярністю у грузинів і раніш, а зі змінами світової ситуації попит ще збільшився. У той час закон про іноземців в Польщі в 2022-му році зазнав змін. Це стосувалося і правил отримання робочої візи в Польщі для громадян Грузії, картки побуту, дозволу а роботу тощо. Слід зазначити, що більшість змін мала позитивній для іноземців характер.


Гарна новина щодо роботи для чоловіків у Польщі – за спрощеною процедурою oświadczenia іноземці, в тому числі і громадяни Грузії, можуть відтепер працювати не півроку, а 2 роки. Грузія входить до переліку країн, які можуть скористатися цією пільгою. Більш сприйнятливими стали терміни видання рішень по картам тимчасового перебування (до 60 днів), а також термін для заявників, що займаються волонтерством, навчаються, займаються науковою діяльністю (30 днів). Також спрощено видаватимуться сезонні візи, простіше стало отримувати карту поляка.


Звісно, в сучасних реаліях для кожної країни умови можуть дещо різнитися. Так, робота в Польщі для турків і та сама робота для українців, наприклад, будуть значно відрізнятися. Для деяких країн умови таки погіршилися по причині сучасної ситуації у світі. Щодо загальних негативних змін, то збільшилися фінансові вимоги для отримання картки побуту. Наприклад, якщо ви працюєте не на повній зайнятості, то можуть виникнути проблеми, бо ваша зарплатня не задовільність вимоги щодо можливого мінімуму. Втім, більшість грузинів, як і інших громадян, що виїжджають з метою заробітку, більш цікавить, звісно, повна зайнятість. Але якщо наприклад іде мова про роботу в Польщі для жінок без знання мови, які мають дітей і не можуть приділяти увагу роботі в повному обсязі, то їх такі зміни як раз і будуть стосуватися.
Особливості оформлення робочої візи в Польщу для грузинів


Робоча віза в Польщу для грузинів дозволяє легально працевлаштуватися та уникнути загрози депортації. Документи на робочу візу в Польщу для грузинів – це, перш за все, закордонний паспорт. Також важлива наявність медичної страховки в Польщі. Якщо страхового полісу немає, робоча віза не передбачатиме лікування у медичних закладах. Якщо ви звертаєтесь за оформленням візи, вам знадобиться закордонний паспорт, його копія, ідентифікаційний код, фотокартки, квитанція про оплату візового збору, медична страховка, документи задля підтвердження мети поїздки, запрошення від роботодавця та інше. Запрошення має містити наступну інформацію: назву та реквізити фірми, данні про співробітника, мета візиту та термін перебування в країні, підписи та печатки компанії, яка запрошує працівника. Запрошення має бути офіційно затвердженим, на ньому вказується відповідний реєстраційний номер.


В Польщі наразі є багато вакансій, які влаштують чоловіків та жінок різного віку та з різним досвідом роботи. Ви обов’язково залишитесь задоволеними перспективами життя в Польщі на ЄС.


14 переглядів

Comments


bottom of page