top of page

Умови працевлаштування в Польщі для громадян Молдови

Враховуючи міжнародну ситуацію та несприятливі тенденції в Молдові багато хто з громадян шукає кращого життя в інших країнах. Відповідно до статистики, запит на роботу в Польщі для молдаван без посередників став вдвічі більш поширеним, ніж в минулому році. І це закономірно, бо Польща є вигідним рішенням для молдаван.


Польща – країна Європи, але в цій країні поміняти своє життя на європейське громадянам країн. Що не є членами альянсу, найпростіше. Тут не так відчувається різниця в менталітеті і легше починати. У той же час робота в Польщі по робочих візах оцінюється в рази вище ніж аналогічна праця у Молдові. Тож, є для чого намагатися змінити своє життя. Менш складнощів виникає і щодо мови. Навіть не знаючи польську, громадяни Молдови розуміють поляків на 20%. Польська легко засвоюється молдаванами упродовж 2-3 місяців.


Отже, не зволікайте і шукайте шляхів як отримати польську візу в Молдові. Ви піднімете власну платоспроможність, легко адаптуєтесь. Додає наснаги і той факт, що робоча віза для громадян Молдови коштує порівняно недорого, якщо порівнювати з країнами Європи.


Як шукати роботу


Звісно, в цьому сучасній людині допомагає Інтернет. Можна шукати вакансії без посередників. Більш гарантований варіант – звернутися по оформлення візи та працевлаштування до спеціалізованої компанії. Тоді за ваші кошти ви отримаєте гарантований результат без ризику депортації в якості нелегалу. Вам не прийдеться самостійно шукати як отримати польську візу в Молдові, для вас все оформлять співробітники компанії та підшукають гідну вакансію саме для вас. Чисельні відгуки стануть гарантом того, що компанія працює на ринку вже давно і й можна довіряти. В процесі в вас обов’язково виникатиме безліч запитань, наприклад, які вакцини підходять для Польщі тощо. Кожне питання вам пояснюватимуть виходячи саме із вашої ситуації. Звертатися до фахівців вигідно і раціонально.Особливості роботи та роботодавців


Вимоги до іноземців в Польщі мінімальні. Вам має бути від 18 років, робота знайдеться навіть для людей без досвіду. Дуже поширене побажання та умова – здатність працівника довго виконувати одні й ті самі дії. Якщо це так, вас швидко відмітять та будуть підвищувати


Відносини між роботодавцем та працівником врегульовано на законодавчому рівні. Всі питання легко вирішуються через посольство Молдови в Варшаві. Роботодавці з Польщі не завжди готові витрачати свій час на оформлення іноземців, тому і створені відповідні агенції. Саме через них вигідно шукати роботу молдаванам. Для вас в наявності сотні вакансій, для роботодавця відсутні питання оформлення, всі задоволені і в виграші. Робоча віза в Польщу ціну має фіксовану, але витрати на її оформлення можуть відрізнятися, як і термін, в якій ви її отримаєте. Краще всі питання делегувати фахівцям своєї справи.


Отже, якщо вас цікавить робота по біометрії у Польщі та будь-які інші нюанси, звертайтеся!

20 переглядів

コメント


bottom of page