top of page
Flambir_Website_Icon_600x600-1.png
Flambir_Website_Why_why_choose_us_1220х8
welder.jpg

Протягом кількох років Польща вважається ринком праці, де частка Українців досить висока. Громадянам України досить просто поїхати до сусідньої держави. Адже до близькості мови та менталітету в ряді випадків додаються особливі пільги щодо перебування, працевлаштування та соціальних виплат. З іншого боку, у Польщі постійна нестача робочої сили, причому потрібні і ті, хто займатиметься простою фізичною працею, і кваліфіковані фахівці. Відповідно, можна розглядати як варіант сезонної роботи, так і переїзд до країни надовго. У зв'язку з цим ми пропонуємо гарантовану допомогу у пошуку роботи в Польщі, вакансій та саме працевлаштування.

Вакансії у Польщі оновлюються щодня!

Ми намагаємося підбирати для вас лише найкращі вакансії. Наше завдання – працевлаштувати вас у найкращі компанії, які славлять на своєму ринку та мають гарну репутацію! Ви можете не перейматися через виплати із зарплат, адже вони завжди виплачуватимуться вчасно! Що стосується мови – то в ідеалі буде якщо ви володієте польською мовою, але якщо ви знаєте українську або російську мову, то також зможете працювати. Адже мови між собою схожі, і ви зможете зрозуміти другого співрозмовника.

Якщо ви шукаєте роботу, де вам потрібно буде постійно спілкуватися з людьми, тоді знання польського буде головною вимогою до кандидата. Адже, без знання мови буде важко донести думки і допомогти другій стороні у вирішенні завдання. Але навіть без знання мови ви можете знайти потрібну роботу. Завдяки тому, що поляки володіють російською та українською мовами, проблеми зі спілкуванням ліквідуються. Проте, щоб уникнути проблеми нерозуміння, всі роботодавці при описі вакансії вказують на рівень знання мови. Таким чином і роботодавець, і кандидат чітко розуміють, за яких умов відбувається процес роботи. Тому дуже важливо вказувати у своєму резюме рівень знання мови, адже якщо не буде зазначено, то роботодавець може без причини відмовити вам.

Щодо списку вакансій, то він досить довгий. Завдяки тому, що ми на ринку вже сформувалися як гарантійна особа, нам довіряють багато польських компаній. Ми часто отримуємо нові вакансії від нових компаній, що ще раз підтверджує факт довіри до нас. Найчастіше з'являються в Польщі вакансії у будівельній сфері – наприклад, зварювальник, муляр, будівельник, слюсар та інші. Іноді бувають вакансії у сфері медицини та контакту з людьми – доглядальниці, помічниці, няні тощо. Дуже часто при настанні сезону збору врожаю компанії надсилають нам вакансії для помічників збору врожаю (може бути груша, яблука, полуниця та інше). Якщо вам потрібна конкретна вакансія, ви можете зв'язатися з нами, ми постараємося знайти для вас найкращу позицію.

Якщо ви хочете переїхати всією сім'єю, тоді ми допоможемо вам знайти роботу для сімейних пар у Польщі. Такі вакансії роботи в Польщі теж досить популярні, тому справа буде лише у виборі роботи та власне у переїзді.

Якщо у вас є диплом, який підтверджує вищу освіту та добре знання польської мови, ви точно можете претендувати на високооплачувану роботу. Але навіть без освіти та досвіду ви можете звернутися до нас і ми надамо вам актуальні вакансії роботи в Польщі. А якщо вам потрібна робота в Польщі по безвізу, вакансії ми для вас також знайдемо.

bottom of page